Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás miatt...

Prosztatagyulladás miatt lehet, hogy túl gyorsan elélvezek?

Figyelt kérdés

Régebben akár 2óráig is bírtam, most van, hogy csak 10 percig. A barátnőm már el sem tud menni szex közben, mert én hamarabb elmegyek és nem tudom folytatni.

Már lassan 3 éve van nem bakteriális prosztatagyulladásom.

Mindennel próbálták kezelni nagyon sok helyen, de egyedül a gyulladáscsökkentők hatottak csak valamit, de az is elég ingadozó.

Ez akkor most tovább fog romlani?

Nem akarok életem végéig gyulladáscsökkentőkön élni. Még csak 21 vagyok. Mit ajánlotok?



2022. okt. 17. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Megkeresni a gyulladás eredetét, akár magánorvosnál aki ért is hozzá.
2022. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nehogy azt gondold 1 normális szexnek 2 órán át kell tartani.

Ne a prosztata gyulladást tedd ezért felelőssé.

A szex az agyban zajlik,a nemi szervek csak kellékek hozzá.

2022. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám. Nem tudom, hogy mitől múlt el, de próbáltam sok mindent. Szerintem nálam pszichés oka volt a gyulladásnak. Ezzel a legtöbb orvos nem foglalkozik, de vannak akik tovább képzik magukat és kitérnek arra is, hogy milyen pszichés probléma állhat a háttérben.

Nekem kihatott több mindenre is.

Egyszer csak azt vettem észre, hogy nincs begyulladva.

A gyógyszerek nem nagyon hatottak nálam sem.


Olyan 32-34 éves korban kezdődött ez. És több évig vissza-vissza tért, volt amikor nem fájt annyira, de volt amikor keményebb székre le sem tudtam ülni.

2022. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos a prosztatagyulladás ilyen, nehéz belőle kigyógyulni.


Nekem 3 dolog sokat segített abban, hogy jelenleg tünetmentes vagyok (kopp-kopp):

1) Ne ülj hideg székre. Ha autóval jársz, kapcsold be az ülésfűtést ha van, ha nincs, akkor érdemes venni egyet. A buszon/villamoson/vonaton ne ülj le a hideg ülésre

2) nyaraláskor, strandoláskor soha ne hagyd, hogy rajtad száradjon meg a fürdőnadrág. Ahogy kijössz a vízből, cseréld szárazra

3) mozogj sokat

+ azt is érdemes megfontolni amit a hármas írt.

2022. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tud elmenni? Nincs nyelved, vagy ujjad?
2022. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a prosztatagyulladás tünete. Leginkább andrológus tudna segíteni, vannak kifejezetten korai magömlésre szolgáló kezelések (habár 10 perc az andrológiai definíció szerint nem korai).
2022. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*korai magömlés kezelésére szolgáló
2022. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!