Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezhet, hogy genetikailag...

Létezhet, hogy genetikailag vagyok ennyire vékony, nőies vagy csak az orvosok nem vettek észre semmit 29 év alatt és komoly betegségem lehet?

Figyelt kérdés

29 vagyok, van egy autoimmun reumatológiai betegségem. De nem is ez a lényeg, hanem emellett 52 kg vagyok 169 cm mellé. Ami ennél is durvább, hogy úgy érzem mintha kimaradt volna a pubertás kor.


A kezeim nagyon vékonyak mint egy kislánynak. Csonttömeg csökkenésem is van (ami lehet a betegség miatt is, meg hogy sose sportoltam) viszont alapból kellene lennem így is egy cirka 60-65 kilónak. Igaz emellett még stresszes is szoktam lenni.


Libidóm is szinte nulla illetve a péniszem is elég vékony (3,5 cm) 15 cm-es hossz mellett.


Voltam már endokrinológiai vizsgálatom semmi extrát nem mondtak, a mellkasom is szőrös, de lehetséges, hogy valami hormonális fejlődési rendellenességem van vagy simán lehet csak genetika?


Milyen vizsgálatra menjek, hogy utólag ezt ki lehessen deríteni?

Az életem romokban, se munkám, se barátnőm már régóta és egyáltalán nem érzem magamat férfinek.



2022. okt. 22. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztoszteronod rendben van? Röntgen? Hasi ultrahang?
2022. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk vizsgáltasd ki magad ételérzékenységre is, mert az is okozhat hízási képtelenséget.


KEttő: a magasságod oké, nem nőhet mindenki 180 cm-re (a barátom pl csak 165 cm magas), a péniszed hossza ki megfelelő.


Az életed meg azért van romokban, mert sajnáltatod magad.


Ha minden 175 alatti férfi nem dolgozna, mert jaj, ilyen olyan bajom van, a kollégáim fele otthon maradhatna :D

2022. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki - is
2022. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt a sorsot akarom elkerülni 23 évesen, ezért megnézettem magánlaborban a teszroszteronszintemet. Magas értéket kaptam picivel túl a határértéken, mégsem látszódik a testalkatomon. :D

Hár ez jutott, remek.

2022. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1: "Tesztoszteronod rendben van? Röntgen? Hasi ultrahang?"


Pont erre vagyok kíváncsi! Hol lehet és kinél kivizsgálni?


Amúgy a hasi ultrahang és röntgen mit állapítana meg? Nem a csontom tört el.

2022. okt. 23. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik magánlaborban vagy elmész célirányosan egy endokrinológushoz, illetve andrológushoz (ez utóbbi kifejezetten a férfi egészség területével foglalkozik és nem szükséges hozzá beutaló) akinek előadod a problémádat, és esetleg kiír TB-s laborvizsgálatra.


Ha magán, akkor ez az összeállítás már egy jó kiindulópont lenne. Az ország több pontján van vérvételi és laborvizsgálati helyük.

[link]


Ez meg az egyik legrészletesebb vizsgálati csomag amit láttam. Borsos ára van.

[link]

2022. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És ha ezekre elmegyek utána ki fogja kivizsgálni? Konkrétan először menjek el a vizsgálatra és utána orvoshoz vagy inkább fordítva?


Akkor azt mondod, hogy andrológust keressek és ne endokrinológust? Endokrinológusnál már voltam és azt mondta, hogy semmi bajt nem lát.

2022. okt. 23. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!