Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy Nővel,a párommal anál...

Ha egy Nővel,a párommal anál szexelünk ès nem használunk óvszert lehet komoly következmènye? Lehet AIDS-t,vagy Szifiliszt kankót,vagy trippert vagy egyèbb nemi úton terjedő betegsègeket elkapni?

Figyelt kérdés
A párommal a barátnőmmel gyakran anális szexelünk. Mivel Èn imádom,ès a barátnőmnek is tetszik. Mivel fityma szűkűletem van,ezèrt csak egy rèszben hatolok be,de óvszert nem használunk,mert túl maceráns. Ezèrt mindig ha el megyek,a barátnőm fenekèbe megy a spricc. De mivel fityma szűkűletem van,ezèrt ha nem vagyok elèggè tettre kèsz fájni tud nekem is a szex. Azt figyeltem meg,hogy minden szex után,de nem csak az análisnál a vaginálisnál is szex után pár nappal fáj èget viszket a pèniszem ès a fitymám. Kenegettem Canesten krèmmel,de pár nap tünetmentessèg után megin fáj viszket èg a fütyim ès annak vège. Orvoshoz nem merek menni,mert szègyenlem magamat. Másrèszt lehet hogy kiderül hogy egy nemi betegsèget kaptam el a páromtól,aki egy másik pasitól szedte össze azt. Most komolyan. Csak normális segîtő választ ès empátiát kèrek minden kedves válasz îrótól!
2022. okt. 25. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csokis nudli lesz itt kérem
2022. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"de óvszert nem használunk,mert túl maceráns"

Orvoshoz járni nem az?

2022. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

"Orvoshoz nem merek menni,mert szègyenlem magamat. Másrèszt lehet hogy kiderül hogy egy nemi betegsèget kaptam el a páromtól"


Végülis...jobb hülyén meghalni meg aggódni itt gykn hogy vajon leprás lettél-e...


Alapjából nem értem az anál szexet .. semmi élvezésre való ideg nincs benne tehát aki azt mondja vaginálisan élvez az hazudik apukám! Mondom ezt biológia hozzáértéssel erre szakosodott végzettséggel. értsd ahogy akarod


Mellesleg go orvoshoz, mert alapjából nem egészséges kakaót kenni a rudira ahogy máshova sem ebből is lehet, hogy kaptál valami f..sza fertőzést. Nagyon okos vagy barátom!

2022. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen kérdéseknél mindig megkérdem, de senki nem adott még rá normális választ.


Hogy lehet egy felnőtt fitymazsugoros? Sem anyu, sem apu, sem doki, sem védőnő, sem sulis csaj,...senki nem szólt, hogy te, ezt vágd le?

2022. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Párom a Barátnőm mindig ki mossa a fenekèt,szamponos vîzzel,mint ahogy azt èn is teszem. Amint 12-èves koromban egy Budai Kórházban drasztrikusan vèget vetett egy mozdulattal egy Sebèsznek nevezett,de inkább egy Hentes! Mèg most is kiráz a frász,ahogy a nagy sütőlapát paraszt kezèvel kishîján szó szerint le tèpte a kis kukimat az az állat! 2018-óta nem tudom mitől,ismèt fityma szűkületem lett. Nem tudom mitől. Ès tekin tettel a gyerek kori rèm emlèkekre rettegek orvoshoz,pláne Sebèszhez menni!😱😱😱😱 Az a nagy bajszos,hatalmas kezű sörhasú állat Hentes majdnem le tèpte a kicsike kukimat. Aztán csoda,hogy be vagyok rezelve,Orvoshoz menni??? Ès mi van,ha pont egy ugyan ilyen "Orvos Sebèsz" fogad? Vagy egy idős bácsi,vagy nèni???
2022. okt. 25. 15:54
 6/11 NNNándi ***** válasza:
100%
A fityma szükület nem ciki. Orvos nézi meg nem egy átlag emberke. Látott már ilyet. Én 18 évesen mentem vele dokihoz azóta kifogástalanul működik. Nem minden orvos barbár. Az anális szex igen is élvezhető. Majdnem annyi idegvégzödés van az ánusz körül mint a makkon vagy a csiklón. Persze nem mindenki szereti ha azt a területet izgatják.
2022. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Szîves választ! Nándi!😏😏😏😏
2022. okt. 25. 16:08
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen nincs, ez egy troll. Nincs nője, csak fantáziál arról, hogy valaha lesz.
2022. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as ez valószínűleg tényleg az.
2022. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Szerintem szabadulj még a fitymaszükölettől. Iràny az orvos.
2022. okt. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!