Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbélkúpot hogyan kell...

Végbélkúpot hogyan kell felhelyezni?Nehéz?Kellemetlen lesz?

Figyelt kérdés
Még soha nem használtam kúpot most lesz az első és nem tudom hogy csináljam.Félek tőle.30/F

2022. okt. 29. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Kellemetlen a kúp felhelyezése
Fájdalmas a kúp felhelyezése
Nem kellemetlen és nem is fáj
22 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt váltottam ki a gyógyszertárba azóta ott van a hűtőben.Még fel se bontottam.
2022. okt. 29. 19:49
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon pici ahhoz képest ami általában kijön onnan. Nem lesz semmi baj. Nem fáj. Ha felhelyezted, fogd össze fenekedet ki ne jöjjön. Oldalt feküdj. Nem nagy dolog.
2022. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aranyérre, hanem prosztatagyulladásra használtam végbél kúpot 60 napig. Igazából az egész az agyban dől el, gondolj bele, hogy ahonnan a széklet kijön, oda az a kis kúp könnyedén befér. A feleségem felajánlotta a segítségét (a gyerekek miatt rutinja van), de nem fogadtam el. Az első alkalom nehéz volt, de napról napra könnyebb lett, pár nap után már rutinból ment. Én csak arra gondoltam, hogy a kúptól jobban leszek. A leírásban le van írva hogyan csináld.
2022. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy fogod és feldugod annyira a fenekedbe, hogy ne csússzon ki.


Nem fájdalmas és amint túl leszel az elsőn, a többivel már nem lesz gondod!


Ez nem egy fsz vagy egy seprűnyél, hogy ennyire paráznod kelljen, annál sokkal-sokkal kisebb. :)

2022. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Üres végbéllel csináld, tehát székelés után, és nagyban megkönnyíti, ha közben nyomsz kifele, mintha székelnél, ilyenkor a záró izom elernyed, kezeddel pedig felnyomod. Utána meg szoríts azért rá, mert könnyen ki tud csúszni, hiszen székelési ingert okoz.
2022. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Nagy levegő és zutty. Csak nehogy szellents egyet, mert kilövöd mint a pezsgős dugót.
2022. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi jó tanács után nem lesz probléma!
2022. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még mindig nem láttam hozzá.Vagy ma már ne csináljam?Késő van már hozzá?
2022. okt. 29. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit vizezd be, így könnyebben felmegy, nem fáj.
2022. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na, sikerült felnyomni? Bent is maradt?
2022. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!