Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért keletkezik egy bizonyos...

Miért keletkezik egy bizonyos szag?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, lehet vicces egyeseknek. De észrevettem pár hete, hogy estére eléggé be tud büdösödni a gatyám egy bizonyos ponton. Szépen mondva a herém és a végbelem közötti részen, aminek fogalmam sincs mi a neve. Mindennap este fürdök, de másnap már rendesen érzem magamon azt a szagot, és lehet mások is(bár még nem mondták). Természetesen tiszta alsót veszek fel, és rendesen lefürdök(Adidas tusfűrdőt használok), és rendesen ki van mosva a gatyám. Spray-t(fa) és parfümöt is használok(playboy/tom tailor) akkor mégis mi okozhatja?

17/f


2022. nov. 9. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy rendesen tisztálkodsz ,este is tudsz izzadni. Főleg olyan területeken amik össze érnek pl ott ahol érzed a kellemetlen szagot. Ha még szor is van ott, ott a mirigyek is rátesznek egy lapáttal.
2022. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Rendszerint azért, ha nincs rendesen kimosva, illetve a túlsúly is rá tehet egy lapáttal.
2022. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Gát.


A popsit is ki kell mosni, mert bizonyos a redőkön megmaradt bélsár kijön a szellentéssel is. Az első gyűrű lazább, be tudsz hatolni az ujjaddal. Nem kell mélyre. De ki kell mosni.


Parfümöt azokon a területeken ne használj.

2022. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az emberi test különböző részein vannak illatmirigyek, amelyek váladéka sajátos testszagot kölcsönöz az egyénnek. Nagyobb számban vannak a hónaljban és a nemiszervek környékén. A herezacskó és a végbél közötti rész a gát.
2022. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

De az is lehet hogy allergiás vagy azokra a szerekre és attól büdösödsz.

Próbálj mást vagy csak normál szappant.

2022. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Fürdés után töröld szárazra azt a helyet majd hintőporozd be,vagy van folyékoly puder is.
2022. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Régi kérdés, de nekem ugyanez volt. Én mióta rájöttem, azóta hintőporozom azt a részt meg a lábam között is, az egész herét és azóta nincs ilyen problémám. Persze hintőpor nélkül nagyon rossz létezni, de általában mindig van :)
2023. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!