Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy most azért folyik...

Lehet hogy most azért folyik az orrom és köhögök,mert nyitott ablaknál aludtam takaró nélkül?

Figyelt kérdés
Este lefeküdtem hogy nézem a tévét egy pólóban de nem takaróztam be.Az ablak is nyitva volt,szellőztettem.Viszont elaludtam tv nézés közben.Éjjel 2-kor arra ébredtem hogy hideg van és fázom.Az ágyam ráadásul pont az ablak alatt van.Most folyik az orrom és köhögök.Ez miatt van hogy takaró nélkül nyitott ablaknál aludtam?

2022. nov. 11. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a kérdést érdemes volt feltenni, mert magadtól sose jönnél rá a válaszra.
2022. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abban bíztam hogy megnyugtattok hogy azért mert nyitott ablaknál aludtam egyszer még nem leszek beteg.
2022. nov. 11. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 fokban. Mért is lennél?
2022. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣 és ennek szavazati joga van....
2022. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De végülis felébredtem az éjszaka közepén talán megúsztam a tüdőgyulladást.
2022. nov. 11. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik oldalán aludtál az ablaknak? A házon belüli vagy a házon kívüli oldalon?

Beléd lopta magát a hideg, ki kell űzni, erre van a gyömbér, forró fürdő, stb.

2022. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd az univerzumot, hogy a hegyikristályok energiáján keresztül árassza szét a testedben a csít és mantrázd azt, hogy nem leszek beteg, nem leszek beteg. Ezáltal bevonzod majd a pozitív érzéseket a koronacsakrádon keresztül és a Nobel-díjat is ennyi ésszel.
2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 az ilyen biztos a fideszre szavaz
2022. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!