Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy maszturbáláskor...

Normális, hogy maszturbáláskor magas a vérnyomásom és a pulzusom?

Figyelt kérdés

Amikor maszturbálok, magas mindig a vérnyomásom és a pulzusom. Nem veszélyes ez?

Ma is maszturbálás közben éreztem, hogy szétrobban a fejem meg szédülök, megmértem a vérnyomásomat és 150/100 a pulzusom meg 130 volt. Szerintem ez már veszélyesen magas.

Mit tudnék ez ellen tenni? Vegyek be maszturbálás előtt vérnyomáscsökkentőt? Aggódok, hogy egyszer így kapok valami infarktust vagy agyvérzést.



2022. nov. 13. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen az.Szexnél is ilyen lesz a végén.
2022. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Az a veszélyes, ha nyugalomban ennyi. Fizikai aktivitásra, szellemi izgalomra, stresszre, ide értve a sportot, de a maszturbálást is, normális, ha fölmegy. Semmi bajod nem lesz ettől. Azért nyugalomban kell mérni, mert így kapunk összehasonlítható értékeket. Azt nem lehet összehasonlítani, hogy nekem 140, miután fölmentem a lépcsőn, neked meg 150, ha futottál egy kört.
2022. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ezért sok a hirtelen haláleset a bordélyokban.
2022. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most jelenleg 126/80 a pulzusom meg 95, de a fejem még mindig szétmegy.
2022. nov. 13. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Le kell lassítani. Keress egy barátnőt és lassú tantrikus szex is eljuthat a gyönyörök kertjébe.
2022. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Az nem oké, hogy fáj a fejed.
2022. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!