Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma probléma?. Többi lent.

Ricsi19910915 kérdése:

Fityma probléma?. Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb másfél hete volt egy hosszú 5 órás szex kalandom a feleségemmel, töltöttünk egy jó délutánt. Nem volt időm lezuhanyozni így kb 5-6 órát úgy volt hogy nem mostam meg. Másnap harmadnap már nagyon viszketést és gombás lett. A gomba elmúlt de fitymámon azóta is 4 repedés van és nagyon csíp feszül és szúr. Szex közben nem érzek fájdalmat de elég csúnya repedések vannak rajta. Valami kenőcsöt esetleg tudnátok.ajánlani? És kb mennyi idő amíg rendben jön?

2022. nov. 18. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Primafucort, neked és neki is. Öt is kezelni kell, ugyanúgy ahogy téged. Az viszont, hogy nem mosod meg utána vagy egyből pár órával utána, az nagyon nagy baj..
2022. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz nem kell zuhanyozni, elég a csapnál megmosni.
2022. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

2. Rendesen kellene tisztálkodni, nem arra biztatni az embereket hogy csak "mosakodjanak".


Ezt ultra gáz!

2022. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon kiszáradt a bőr valamitől. Sudocream segíthet. Ha nem javul bőrgyógyász.
2022. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem mosod meg, akkor összeszorított fitymával pisiljél, az fertőtlenít kimossa. Én sokszor nem mosom meg szex után, hogy érezzem az illatát, de soha semmi bajom nem volt .Beteg puncit dugtál!
2022. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

3. Ha legalább elolvasnád a kérdést és értelmeznéd nem írnál iylen marhaságot.

Mégis mi baja lenne a fütyinek ha megmossa ??

2022. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. A kérdező kiemelte, hogy NEM mosta meg. Ne haragudj, én tudtam értelmezni. :)
2022. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem mostad meg már 3 napja.Akkor csak örülj a bőr gombanak.Ket hét kezelés 2 fajta gomba olo krém keverékével.Aztan meg egy hét Bepanten kenoccsel puhitani a boret.Mert a gomba elleni krémek kiszaritjak a bőrt.
2022. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Teljesen egyetértek. Én sem értem miért nem lehetett mosni, de most megtanulja a kérdező.. 😥😅
2022. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, mindekettőtöket ki kell kezelni, és amíg ez nem történik meg, kerülni kell a szexet mert oda-vissza tudjátok egymást fertőzni, érdemes dokival konzultálni.
2022. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!