Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire fájdalmas a körülmeté...

Mennyire fájdalmas a körülmetélés érzéstelenítéssel?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és 5 hónapja vokt frenulum műtétem.Sajnos nem jártam sikerrel.Erekció alatt az előbőr semennyire nem húzható hátra így még szexuális életem sem volt.Mire ügyeljek műtét után? Meddig fog fájni a helye? Meddig tart a műtét és fáj-e?

2022. nov. 18. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem lesz fájdalmasabb az érzételenités .A műtétből semmit sem érzel.

A legrosszabb az első 1,másfél hét lesz .

2022. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

En no vagyok, a szomszed fiunak volt ilyen mutetje, es csak annyit tudok mondani rola, hogy nem fajt neki, nem erezte. Borzaszto nagy volt az aggodalom az operacio elott,(ertheto modon) de vegul kiderult, hogy feleslegesen. Tobb infom sajnos nincsen. De ami van, az jo, nem?


Egyebkent az erzestelenites kepzeld azert van, hogy ne erezd :)

2022. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Max a szúrást fogod érezni, utána kb csak azt érzed, hogy tépkednek, de nem érzed semmit.
2022. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő mulva lesz használható állapotban? Kötözni kell?🙄
2022. nov. 18. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass vissza pár témát. A műtét inkább kínos, mintsem fájdalmas. Oké a legelején az első injekciókat még éreztem, de utána a helyi érzéstelenítőtől az egész elzsibbadt. A fitymafék környékének varrása fájt még, de akkor kaptam még érzételenítőt. A gyógyulás már sokkal nehezebb volt, mert olyan éjszakai kínokat az ellenségemnek sem kívánok.
2022. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Fajdalom az emberfuggo, van akinek nincs akkora fajdalomkuszobe.
2022. nov. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen az érzéstelenítés de nem annyira mint amennyire az elménk adta félelem sugallja. Utána nem érzel semmit ha jó minden de ha nem sikerül elsőre jól érzésteleníteni és felszisszensz akkor még pár helyre kisebb dózist beadnak és működni fog.
2022. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. Tépkednek?

Te hülye vagy???

2022. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Én a mandulaműtétemnél éreztem azt, hogy bár nem fájt, de a vagdosó, szakító illetve tépdeső érzés jelen volt.


Körülmetélés közben ilyen probléma nem volt, mert annyira el volt zsibbadva az injekciótól.

2022. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ha tökön szúrnak, az nem a legkellemesebb. Második videó

[link]

2022. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!