Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nyilvános wcknél ha használo...

A nyilvános wcknél ha használod pisilésnél ti nem szoktátok rövid nadrágban érezni, hogy nagyon apró cseppek visszacsapódnak a porcelánról, vagy a vízből? Piszoárnál ugyanez. Alig érezhető, de érzem, hogy megy a lábamra. Ez nem okoz fertőzést?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki belekötne próbáltam már mindenhogy, többféle célzást, próbáltam a porcelán szélére, próbáltam a vízbe, próbáltam közel, távol, mindenhogyan jönnek vissza a cseppek. Mindig attól parázok, hogy azért egy undorító nyilvános wcnél egy ilyen apró permet is simán okozhat nagyon brutális bőrbetegségeket. Nem? Sokat nem tudok ellene tenni.
2022. nov. 20. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
A székletürítésnél azért nem ilyen brutál, mert ott egyrészt. a gázosabb helyeknél visszahajtom az ülőkét és simán ráguggolok a csészére, kicsit kényelmetlen de legalább biztos, másrészt wc papírból "fészket rakok" a csésze közepére, hogy véletlenül se loccsanjon vissza a léből soha semmi.
2022. nov. 20. 22:49
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom ezek fura kérdések, de mivel az ember minden nap szarik, pisil, azért gondoltam megkérdezem itt, hátha van rá magyarázat, más tapasztalatai, stb.
2022. nov. 20. 22:49
 3/6 A kérdező kommentje:

A kézmosás meg azért marad el sokszor, mert egyrészt nem érintek meg semmit ha tehetem, másrészt meg sokszor nincs az adagolókban szappan, a csapokat meg olyan alacsonyra szerelik, hogy az alapkérdésben leírt hatás, ez a vízvisszacsapódás többszöröse a mosdóban és azért mások odamosott keze sem épp tiszta, szóval úgy gondolom ilyenkor az a legbiztosabb, ha teljesen elkerülöm a csapot is.

Nagyon gáz. Minden egyes alkalommal ha bemegyek egy ilyen wcbe- vasútállomás, pláza, benzinkút, stb akármi, olyan érzésem van mintha egy biológiai hulladékgyűjtőben kéne látogatást tennem, mert tulajdonképpen amúgy az is.. Érdekes, hogy a covid óta milyen feneket kerítenek a hiigéniának, de ezek a nyilvános wc-k még mindig olyanok mintha húggyal mosnák fel őket.

2022. nov. 20. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértelek. A szükség nagy úr.
2022. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hátra kell húzni a fitymát legalább annyira, hogy ne lógjon bele a vizeletsugárba és ne bele pisilj, mert így könnyebb lesz "célozni".


A piszoárnál a megfelelő vizeletbeesési-szög pedig gyakorlás kérdése, hogy a lepattanó úgymond mandiner vízsugár is hova essen.


A fülkében a másik megoldás, hogy dobsz bele wc papírt, ami tompítja a felcsapódást. Amerikában lennél rosszul, mert ott kis tavacskába pisilnek illetve pottyantanak.

2022. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Menjél egy pszichológushoz!Neked wc-fobiad van.Kulonben meg,ha nyomás nélkül csak csurgatod a pisuarba,akkor biztos nem jön vissza rád semmi.
2022. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!