Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a mellkasom bal...

Miért fáj a mellkasom bal oldalt a mellem alatt ?

Figyelt kérdés
Voltam EKG.n minden tökéletes a vérvételen is minden szív enzim rendben volt. Csináltak rontgent is ott is minden rendben volt mégis sokszor szúr a mellkasom. Pánik betegség lenne ?de az hogy csinál ilyet? Van itt olyan aki ezzel szenved és tudna tanácsot adni?

2022. nov. 26. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Az a lep. Nezd meg a belso szerveket,hol helyezkednek el.


Dietazz: majdieta: no gabona,no zsiros dolgok. El fog mulni tole!!

2022. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan, hogy seb volt a nyakomon és dudort is éreztem kitapogatva. Mellette utána olvastam a neten és szinte biztos voltam benne hogy daganat. Ami által nyilván stresszeltem, szorongtam, és nyelési problémáim is lettek, valamint gombóc érzet a torkomban, ami még jobban erősítette a félelmem. Aztán eljutottam az időpontra a dokihoz és megnyugtatott hogy biztosan nincs semmi gond. Utána megszűnt a gombóc érzés és a nyelési problémák is. Magyarul a stresszelés, szorongás okozta azt a részét. Nem mondom hogy nálad is ez van, de egészen biztos hogy a stressz, szorongás kiválthat fizikai tüneteket!
2022. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!