Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Külföldön elvégeztetett...

Külföldön elvégeztetett vazektómia után hol vállalnak spermiogramot itthon?

Figyelt kérdés

Budapest és az Esztergom felé eső környéke érdekelne elsősorban.

A műtét utáni spermium ellenőrzésekre lenne majd szükség, de azt már nem külföldön végeztetnénk el.

Olyan magán klinikák, ahol itthon végeznek vazektómiát, a műtét nélkül is vállalják, kizárólag a spermiumellenőrzést?


2022. nov. 27. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Laborban csinálnak ilyet, magánlaborokban akár.
2022. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apasági per miatt kell? Szerintem megcsinálnak ilyen vizsgálatot andrológián vagy lombikos magánintézményekben, ha fizetsz érte.
2022. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem apasági per. A férjem elkötteti magát, a műtét Szlovákiában lesz, de az ellenőrzést, hogy eredményes is volt, és nemzőképtelen lett, itthon kellene majd elvégeztetni.
2022. nov. 30. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ez elég rutinműtét. Ha látja a két kimetszett ondózsinórszakaszt műtét után, akkor az elég bizonyíték. Az elvágott és elkötött végeket el is szokták elektromoskauterrel zárni. Párszor kiveri magának utána, aztán garantáltan nem lesz ott semmilyen ficánkoló gazfickó a spermában pár hét után. Szerintem felesleges a megerősítő vizsgálat.
2022. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha mégsem, akkor eltartod a következő gyerekünket? Köszi, azért ennél biztosabbat szeretnénk majd tudni a meglévő 5 gyerekünkre tekintettel... :) :)
2022. dec. 1. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, én felhívnán a synlabot és az ehhez hasonló laborokat és megkérdezném, hogy csinálnak-e ilyet. Mi nem Magyarországon élünk, de az itteni laborokban van ilyen vizsgálat és nem is drága.
2022. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!