Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi idő...

Körülmetélés után mennyi idő múlva lesz kevésbé érzékeny a makkom? Mivel előztétek meg,hogy kidörzsölje az alsónemű? Mard utána látható heg? Most elég csúfos állapotban van 3 nappal a műtét után...

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre itt csak az ezen átesettek írásaiból lehet következtetni.

Nagyon szélsőséges,írtak már 3 hetet is,meg 2 évet meghaladót is .

A makkon lévő érző idegvégződések kidörzsölését megakadályozni nem lehet.

Hogy milyen marad az a sebész orvos ügyességén múlik.

3 napos állapotban ezt még nem lehet eldönteni.

2022. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Heg marad, de az kezelhető szilikonos sebkezelővel. A varratokat is majd óvatosan szedd vagy szedesd ki pár nap múlva. Valószínűleg lesz színátmenet is a sebnék, mert általában a belső fityma és a pénisz maradék bőre eltérő színű.


Az idegek majd újrahúzalozódnak vagyis szaknyelven átidegződnek nagyjából a seb köré, ahonnan a fitymád indult. A makkod is hozzá fog szokni, hogy fedetlen. Nem lesz semmi baj, de legalább 2-3 hét a sebgyógyulás, majd utána pár hónap a teljes gyógyulás.

2022. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Makkérzékenység nekem 4 napig volt.

Csak hátrahúzva hordom,így a többire nem tudok válaszolni.

2022. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ööö,nekem felnőttként (25 év) volt körülmetélés és a doki 4 hét nyugit mondott. Sajnos minél később,annál tobb a stop a recska előtt, a hajnali merevedés bele van kalkulálva.


Kitartást haver, kell hozzá 🤔

2022. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
3 as metélés után mit húztál hátra ? Akkor az csak olyan fél munka volt.
2022. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok:nem vagyok metélt,csak hátrahúzva hordom a meglévő fitymám.


Gondolom makkérzékenység tekintetében nincs különbség,hogy metélt,vagy csak hátrahúzas miatt fedetlen,a többihez emiatt nem tudok hozzászólni.

2022. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

3 nappal vagy a műtét után, írtad.Még ne várj csodákat.


"Körülmetélés után mennyi idő múlva lesz kevésbé érzékeny a makkom?"


Két héttől terjedőleg bármennyire.Lehet pár hónap, lehet 3 hét.


"Mivel előztétek meg,hogy kidörzsölje az alsónemű?"


Sehogy.Frissen műtött állapotban úgy is bevan kötve, gyógyulás után már mindegy volt.


"Mard utána látható heg?"


Nem kéne.Azért még is csak egy 15-30 perces rutinműtétről van szó...

2022. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az enyém 70 perc volt..8x kaptam érzéstelenítőt,de nem kívánom az ellenségemnek sem..meg a lézertől az égett hús szaga..azt hiszem maradandó trauma.
2022. dec. 10. 15:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azért több mint 1 órás azért kemény, és altatás nélkül..én altatásban kértem, és nekem is több mint 1 óra volt kb.
2022. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 waland válasza:

Nyugi, én is most szenvedek vele. 2 kör fájdalomcsillapító után 20-25 perc kínzás (szerencsések, akik ezt megúszták), 20-30 perc varrás. A végére majdnem elaludtam az érzéstelenítőtöl, de még úgy is fájt.

Engem csapdába csaltak, csak bemetszés/fék átvágás lett volna, aztán egy b+ után (nem nekem mondta) leszedte teljesen. 5. napon vagyok, még nagyon kényelmetlen (hozzáérnek a varratok a makkhoz). Most fogom kipróbálni a bepanthen + -t, remélem azért javít.

2022. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!