Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori vizelési inger?Pszichés?

Gyakori vizelési inger?Pszichés?

Figyelt kérdés

Gyakor vizelési inger ellen valaki tud valami jó hatékony módszert? Egyre jobban arra gondolok,hogy az egész pszichés alapon van mert ha pl elfoglallom magam valamivel nemfigyelek rá akkor nincs tegnap utaztam egy hoszabb távot kocsival és egész úton arra figyeltem és felerősödött a dolog majd miután hazaértem sokkal enyhébb lett.


Amit tudni kell,hogy eléggé parás vagyok bármi kis apró dologra nagyon ráizgulok és csak akkor csak arra tudok folyamatosan gondolni vannak lelki dolgaim is lelki betegség amivel pszichológushoz készülök.Több ilyen betegséget beképzeltem amik idővel elmúltak egyik napról a másikra .Valaki valami jó ötlettel tudna segiteni?


2022. dec. 11. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet pszichoszomatikus!
2022. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lacko04 válasza:
lehet
2022. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És esetleg valami tanácsot amivel enyhiteni lehetne valamiféle nem gyógyszer hanem valami olyan gyógykészitmény amire igy nemlehet rászokni de esetleg hatásos lenne ameddig nemjutok el pszichológushoz? Bármilyen hasznos tanácsot szivesen fogadok.
2022. dec. 11. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináltass egy laborvizsgálatot, ha az nem utal esetleges cukorbetegségre, akkor valószínűbb a pszichés ok.
2022. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Egy laborhoz vizelet mintára ?Vizelet tenyésztésre gondolsz?
2022. dec. 14. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a negyes vagyok, de szerintem arra gondolt hogy vervetel utjan nezesd meg a cukrod, nem e magas, mert annak lehet tunete a gyakori vizelesi inger. Egyebkent meg egy vizelet tenyesztes sem art.
2022. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!