Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen ilyen a farkam ez...

16 évesen ilyen a farkam ez normális?

Figyelt kérdés

Ha a hátamon fekszem, és úgy "csinál valamit", akkor nem olyan kemény a farkam és még kisebb is. Viszont mikor állok, akkor nagyobb, eres, és kemény. Jó hogy vérkeringés, de ennyire? Ez ugye nem valami merevedészavar? Egyébként a mérete kb 17 cm körül van, kerülete meg 13cm. Még amit tudni kell, hogy mostanában kicsit többször "használom", ha érted.

Félek kicsit attól, hogy valami zavar, nem akarok urológushoz menni.

De amúgy normálisan feláll meg minden

Köszönöm előre a válaszokat



2022. dec. 24. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Kuldj kepet fekve es allva ha gondolod, normalis valaszt fogok adni, teljesen megertem, hogy aggodsz, ne is foglalkozz a sok Poen Herolddal innen.
2022. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
írjatok és elküldhetem, csak ne trollok
2022. dec. 26. 12:41
 13/16 anonim válasza:
ne küldj képet senkinek, bajba kerülhetsz te is és a másik is, ha 16 éves vagy
2022. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem küldtem
2022. dec. 27. 19:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Fekvő helyzetben mindig kisebbnek látod a peniszed!Ha állsz,akkor meg nagyobb lesz!Ez csak vizuális csalódás!
2023. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Még mindig fejlődésben vagy!A merevedési zavar majd lassan elmulik!Mire szexelni tudsz rendesen működni fog a peniszed!Az a lényeg,hogy a makkod duzzadjon meg rendesen!
2023. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!