Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szóda bikarbóna hatással...

A szóda bikarbóna hatással lehet a pattanásokra?

Figyelt kérdés

Karácsonyra sütöttem két adag mézeskalácsot, amibe van 3 teáskanál szódabikarbóna is. Még mindig van belőle és mióta eszem a mézeskalácsot, azóta mintha kevesebb lenne a pattanás a hátamon meg a mellkasomon.


Lehet hogy a szódabikarbóna miatt? Olvastam már hogy használják pattanásra, de külsőleg. De belsőleg? Naponta egy kávéskanálnyi szódabikarbóna segíthet?


2022. dec. 28. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
* szódabikarbóna
2022. dec. 28. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat az biztos nem. Foleg nem 3 kanalnyi, ekkora mennyiseghez.

A gyomoregesen segit, ha naponta veszel be belole, de mason nem :D


Megfelelo arcapolasi rutin a titok.

2022. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Á, próbáltam már mindent teafaolajtól kezdve minden "csodaszert" kipróbáltam. Az arcom még haggyán, de a mellkasom meg a hátam nem az igazi.
2022. dec. 29. 00:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ketlem, hogy mindent probaltal volna 😊

Niacinamide, aha savas hamlasztas, c-vitaminos szerum, ezek segithetnek. Hatra, mellkasra is mehet. Fontos meg a fenyvedelem es a megfelelo hidratalas.

Egy geles lemoso se art, ezzel moshatod a hatad is.

2022. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!