Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dudor a pénisz felett, mi...

Dudor a pénisz felett, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Talán két hete fedeztem fel ezt a kb. 0,5x0,5 centis dudort közvetlen a péniszem felett. Nem foglalkoztam akkor vele mert gondoltam pattanás, illetve egy ideje már nem borotváltam le a szőrzetet így nem is volt rálátásom minden nap. De most megint megtaláltam és megijedtem, hogy még mindig ott van és lett rajta egy kis “nyílás” is amiből egy szőrszál jön ki. Fájdalmatlan, és a bőrrel együtt lehet mozgatni de azért kemény. Mikor megnyomtam egy kis genny szerű valami is jött ki belőle.


18 vagyok és eléggé parázok. A csatolt képen nyilván kivágva csak ez a kis göb van. Valakinek volt már hasonló?


[link]


2023. jan. 2. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régi szőrtüsző gyulladás, nem tudott kifakadni, így betokozódott/besűrűsödött és szilárdult a genny. Ki kéne rendesen nyomni és utána lefertőtleníteni. Egy ilyen kis kerek, keményebb gombóckának kellene kijönnie belőle.
2023. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, én is erre gondoltam csak nem voltam biztos benne mert még nem láttam ilyet. köszönöm!
2023. jan. 2. 14:52
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lehet.
2023. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell paráznod, nem annyira veszélyes, elmúlik majd. Én is szőrtüszőre tippelek a kép alapján.
2023. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!