Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben lelankad a péniszem ?

Szex közben lelankad a péniszem ?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel mostanában kezdtünk el nemi életet élni és az előző kapcsolatomban is előfordult de , és most megint.. behatolás után kb 1 -2 percel le lankad és utánna az istenért sem lehet felkelteni hiába próbálja a lány felizgatni... az is nagy probléma hogy bekerültem ebbe a körbe hogy tudom hogy lesz valami és már stresszelek .. hogy le ne lankadjon .. de pl múltkor teljesen rendbe volt minden eltelt egy kis idő és újra akartuk próbálni és már nem sikerült.. annyi hogy az elsőnél orál után váratlan módon beleült a lány a 2. Nál pedig már mondta hogy tegyem be mert énis oráloztam épp és akkor már más volt a helyzet.. mert be is indult a fejembe a hang.. nem tudom mit kéne tennem mert teljesen elszomorít és stresszelek még ilyenkor is .. valami segítség? 23 éves vagyok F

2023. jan. 3. 11:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kivánom meg minden de mégis a stressz győz..
2023. jan. 3. 11:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deríteni a stressz okát és megszüntetni. Mi okozza? Van ötleted?
2023. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez hogy nem fog menni és ezen gondolkozok már előtte.. szerintem..
2023. jan. 3. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
"de pl múltkor teljesen rendbe volt minden eltelt egy kis idő és újra akartuk próbálni és már nem sikerült.. annyi hogy az elsőnél orál után váratlan módon beleült a lány a 2. Nál pedig már mondta hogy tegyem be mert énis oráloztam épp és akkor már más volt a helyzet.. " - ez. Nem vagytok osszhangban, felsz attol, hogy nem tudsz teljesiteni.
2023. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem. De mi okozza a gondolattorzításokat a fejedben? Miért ne menne?

Megfelelési kényszered van? Összevissza hallottál, láttál mindent, hogy mi kell a nőknek az ágyban? Ez van a fejedben a normális kommunikáció helyett?

2023. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen félek.. mert oda akarom tenni magam hogy jó legyen neki és nehogy le lankadjon és megtörténik .. és nem tudom mit csináljak már ..
2023. jan. 3. 12:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Amugy ha allandoan attol felsz, hogy lelankad, akkor sajnos az ugy is lesz. Nem kene gorcsolni. A csajnak ettol pont nem lesz jo. Neked sem. Lazitani kene es magadra IS figyelni.
2023. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy elképzelted, hogy hogyan jó neki, és ennek a képzetednek akarsz megfelelni, valóságban is megvan ez beszélve? Le van szavakkal kommunikálva?
2023. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát beszéltem vele erről de még nem annyira mélyebben ...de valószínűleg következő találkozásnál beszélni fogok vele hogy segítsen ebből kijönni.. exemnél is ugyan ez volt viszont ott megoldódott egy kis idő után.
2023. jan. 3. 12:26
 10/14 Kiskecske válasza:
34%

Egy fél szem kamagra(vakon mondtam, nyilván neked megfelelő adag, és persze figyelni kell, hogy vehetsz-e te be egyáltalán (szívbetegség, ilyesmi)), aztán ha egyszer sikerült egy tényleg jó menetet lecsapnod vele, akkor maximum még egy-kétszer ésszerűen alkalmazható stressz oldásra és arra, hogy megtanítsd magadnak, hogy hogyan figyelj a lány rezdüléseire. És hidd el ha megtanulsz a partneredre figyelni akkor könnyebben tudsz majd egy izgalmi állapotot fenntartani.

Szexuálpszichológus egy friss kapcsolat dinamikáját nem biztos, hogy előnyösen tudná befolyásolni - azt a kártyát érdemes hosszabb távú kapcsolatban kialakult problémára tartogatni.

2023. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!