Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladásra vény...

Prosztata gyulladásra vény nélkül kapható gyógyszer?

Figyelt kérdés

Voltam urológusnál mert egy ideje égő, tompa fájdalmat érzek a prosztatánál.

Megvizsgált, prosztata, vesék, stb, ultrahang, vizelet de nem jött rá mi lehet a probléma, mert minden adat jó volt.

Így csak annyit mondott szedjek 30 napoig prosztamol uno-t.

Mivel a vizsgálat során prosztata tapintásakor éreztem, hogy ott fáj így arra gondolok valami gyulladás lehet.

Ha veszek vény nélkül kapható gyulladáscsökkentőt és használom azzal csinálhatok nagyobb bajt?



2023. jan. 4. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csinálhatsz de mért nem mész el más dokihoz Írjon fel mást
2023. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen ezen gondolkodtam, hogy elmegyek inkább egy magán dokihoz is.
2023. jan. 4. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyógy növényes boltban is lehet venni.Van mikor a doki is ide küldi a beteget. Vannak gyógyszerek melyek növényi eredetűek.

Legerterjettebb a kisvírágúfüzike tea,vagy tabletta.

2023. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Proxelan kúp esetleg. Növényi alapú, vény nélkül kapható. Amikor nekem prosztatagyulladásom volt, 60 napig használtatta velem az orvos. Vigyázz, jól gondold meg miben alszol, mert reggelre meglepetés érhet.
2023. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Azért írhatnád egyértelműen is.

Miben aludjon, jászolba mint kis Jézus???

2023. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovács János Szal. válasza:
javaslom, hogy mindenképp keress egy másik orvost. Ha a vizsgálatnál érezted a fájdalmat, akkor szinte biztos, hogy prosztatagyulladás és antibiotikumos kezelés nélkül kicsi az esély, hogy meggyógyuljon.
dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!