Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja voltam körülmetélésen...

3 napja voltam körülmetélésen és tegnap este elkezdett szivárogni a vér és 3-4 perc múlva elállt. Szerintetek lehet ebből nagy baj vagy fel fogok épülni?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület miatt körülmetéltek 3 napja. 21 éves vagyok egyébként tudom kicsit későn lett megcsinálva a műtét. Tegnap este ugye ki is vérzett és bementünk a sürgősségire és lefertőtlenítették meg bekötözték és azt mondták hogy ez előfordulhat hogy bevérezzen és hogy csak akkor kell aggódni ha esetleg nem állna el hamarabb a vérzés. Egyébként nem fáj csak mozgás közben kicsit kellemetlen ahogy a gatyámhoz ér meg néha viszket és ennyi. Pisilni csak lassan bírok meg párszor már fel is állt lehet ez is okozhatta a bevérzést. Szerintetek nincs nagy gáz?

2023. jan. 7. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg egyébként a sebre is azt mondták hogy olyan amilyennek lennie kell.
2023. jan. 7. 11:40
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy elég komoly műtét. Kell neki idő mig begyógyul.
2023. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első két hét kritikus a gyógyulás szempontjából. Éjszakai erekciók nagyon fájtak a feszülés miatt, amit még az ellenségemnek sem kívánnék. Minden rendben lesz és hozzá fogsz szokni az új helyzethez.
2023. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg az nagyon árt neki ha így 6 nap után egy nap többször feláll? Nem csak éjszaka?
2023. jan. 10. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, hiszen férfiak vagyunk. Az agy teszteli a himvessződet, mint mindenki másnak is az alvas során, hogy úgymond a bevetésre készen álljon. Most csak meg kell szokni a testednek az "újrahuzalozást", hogy a helyi szöveteket átalakították. Minden rendben lesz. Kb. 1 milliárdnál is több férfi van körülmetélve a világon.
2023. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostanában azt veszem észre hogy ha lehúzódik a fityma akkor fáj egy kicsit ott a fityma és a makk közötti részen. Ez normális?
2023. jan. 15. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a belső fitymáról beszélsz, akkor az nyilván érzékenyebb, hiszen ki lett fordítva. Ha pedig az alsó oldalon lévő fitymafékről, akkor az az egyik legnehezebben és legfájdalmasabban gyógyuló rész, mert oda annyi ideg befut, ami érintve lett. Később az lesz az egyik legérzékenyebb és legingerelhetőbb terület.
2023. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!