Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kisujjkörömnyi vörös folt...

Egy kisujjkörömnyi vörös folt van a makkomon, ez mitől lehet, lehet a prosztatagyulladástól? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már 6-7éve ott van. Nem viszketett, nem fájt nem hámlott stb. Talán 2-3 éve a doki azt mondta egy nagy antibiotikum kezelés után(ami mellesleg a prosztatagyulladást célozta és gombás fertőzésem lett tőle) , hogy kenjem canestennel. Azon kívül, hogy rendkívül erős húgycsőfájdalmat okozott(tudom, hogy nem mehet bele a húgycsőbe, de akkor is) ki is szárította a makkom. Úgy gondolom, hogy az ottani faggyúmirigyek működése konkrétan abbamaradt. Semmi faggyú “természetes síkosító anyag” nincs a makkomon, viszont nem repedezik fel vagy hámlik vagy ilyesmi. Viszont ha bármi a makkomra kerül egyből fájni kezd a húgycsövem, de valami borzasztóan. Ezt azt jelenti, hogy nem élhetek szexuális életet max óvszerben, amin nagyon kevés síkosító van. Az orális szex pedig szintén ki van zárva. Prosztatagyulladásom van már 3 éve, viszont nem találnak semmilyen baktériumot évek óta bennem. Az ejakuláció után viszont sokszor fáj a hugycsövem és a vizelés is. Pokoli. Csak 20 éves vagyok de nem hiszek benne, hogy ebből meg tudok gyógyulni. Mert nincs vizelési nehézségem vagy akadozó vizeletem vagy vizeletcsorgásom. Csak erősebb a szaga, de laborban meg nem mutat ki semmit. Legfőképp ejakuláció után vannak a gondok. Bár ha rengeteget ülök az sem kifejezetten jó. Természetes gyulladáscsökkentőket szedek, mint a kurkumin, ha ez nem lenne, már nem is tudom, hol lennék. Tudtok valamit ajánlani?

Nehéz így funkcionálni az egyetemre és mellette a munkára, mert sajnos IBSem is van és szigorú diétát kell követnem de így is sok fájdalmat élek át. Mit ajánlotok a prosztatagyulladásra és a vörös foltra?



2023. jan. 22. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérlek írj privátban.

2023. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!