Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a fitymafék műtét...

Milyen a fitymafék műtét utáni állapot?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a fitymafék műtétem. Helyi érzéstelenítővel fogják csinálni. Nektek mik a tapasztalataitok? Mennyire fáj a szuri? Mennyi idő az eljárás? És utána mennyire meg meddig fáj? Sajnos évek óta halogatom de 2 hónapja a heg elfertőzödött és antibiotikumos kezelésben részesültem. Nagyon jó, és kedves dokim van.
2023. jan. 25. 09:41
 1/2 anonim válasza:
Na mostmár biztos tudod a választ ha akarod írd le milyen. :D
2023. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt bennem egy kis izgalom, de nagyon jó kezekben voltam. Az asszisztens mindent elmondott, bármit csinàlt előtte tájékoztatott. Az első szuri ami érztéstelenít valóban kellemetlen. Kb egy darázs csípés. A fiytamfék alá kaptam. Majd a doki elkezdettt dolgozni akkor nagyon rosszul lettem mert ott esett le az az adrenalin ami addig pörgetett. Cukor, vérnyomás le, mutos asztal hatradontese és mély lélegzetek. 10 perc volt az egész.

Most napi 2x kenem, éd 3-4x kamillás vízbe lóbálom.

2023. jan. 29. 01:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!