Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Növényi potencianövelők...

Növényi potencianövelők rendszeres szedése, ameddig a lelki bajok tartanak?

Figyelt kérdés
26 éves fejjel nem hittem volna, hogy ide fogok jutni, de amióta belekerültem ilyen ördögi körbe, hogy besültem az ágyba ez a potencia probléma elég gyakran megismétlődött velem azóta és nem tudok azóta úgy teljesíteni mint azelőtt. Amúgy alkalmi kapcsolataim voltak csak idáig, de félek, ha komoly kapcsolatom lesz egy lánnyal ezen fogom elbukni. Urológusnál voltam és kiírt laborra meg vérnyomás is lett mérve, de jók az eredmények, így nagy valószínűséggel pszichés. Merevedésem reggelente szokott lenni és magamtól is fel tudom állítani így nem hinném, hogy szervi, de megyek vissza kontrollra, mert elő vagyok írva. Ultrahang és prosztata vizsgálat még nem volt. De eléggé kétségbe vagyok esve, hogy kapszulák nélkúl már nem fog menni.. Dragon Powert meg Boom Boomot szedtem idáig csak tartok tőle, hogy függő leszek.

2023. febr. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy rendszeresen van-e értelme használni. Saját példámból kiindulva, az első eset nekem is rosszul sült el, ami okozott egyfajta lelki traumát. Ez a következő pár alkalom szexuális teljesítményét nagyban befolyásolta nálam, hamar lelankadtam, féltem hogy újból beégek az ágyban (és emiatt így is történt).

Egyszer úgy döntöttem, hogy beszerzek egy ilyen tablettát (ha jól emlékszem a Dragon Power volt), és az aktus előtt be fogom venni. Így is történt, és végre tudtam teljesíteni az ágyban. Ez az egy sikerélmény elég volt, onnantól kezdve nem voltak ilyen problémáim, így nem is szedtem be több ilyen tablettát.


Na most két lehetőség van.

1. Vagy az történt, hogy mivel bevettem egy ilyet, placebo-hatást okozott, azaz elhittem hogy segíteni fog, és emiatt sikerült is teljesítenem, közben pedig a tablettának semmi hatása nem volt.

2. Vagy tényleg segített a tabletta. Ez esetben elég volt egy darab, nem kellett rendszeresen szednem. Úgyhogy nem biztos, hogy neked is szükséges napi szinten szedned. Különben is ki tudja, mik vannak benne. :D

2023. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fejben kell rendet tenni,aztán minden feleslegeset elhagyni .

Hiányoznak anatómiai ismeretek a nemi szervekről .

Nem azt kell hibáztatni ami semmiről sem tehet. A szexhez az csak 1 kellék.

Mindent az agy irányit,jelen esetben a az agy szexuális központja .

Az orvos is csak tippel,másikat nem tud adni .

2023. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráhangolódás, sok gyakorlás egyedül, majd légy őszinte a lánnyal, hosszas petting, aztán helyreáll az önbizalmad.
2023. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Pontosan a komoly kapcsolatba nem lesz semmi baj vele.

Ott nem kell minden áron teljesíteni, ha nem megy majd menni fog legközelebb.

Nem olyan lesz mint az alkalmi hogy na ott aztán megkell mutatni mert mi lesz ha besűl az ember.

Semmi nem lesz , ha nem görcsölsz rá, a jövő belid meg megfogja érteni mert neki is lesz olyan hogy nem lesz kedve.

2023. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy nem. Egy idő után megoldja a próbálkozásokat.
2023. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!