Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számítsak ennél a fajta...

Mire számítsak ennél a fajta fitymaszűkületnél?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotban hátra tudom húzni, de merevedés alatt nem. Szerintem nem is a tetején lévő gyűrű a szűk, hanem attól visszább fél centivel az egész a fityma hosszában. Másképp mondva merev állapotban a tetejét szerintem tudnám hátrahúzni, de az alatta levő bőrrész nem engedi.


Fogok menni urológushoz, de gyűjtök a bátorságot.


25 éves vagyok, jó a szexuális életem is, van barátnőm, de sajnos rejtegetem és szégyellem, első alkalmakkor sokszor emiatt nem is jön meg a merevedés, de utána tényleg semmi gond. Csak igyekszem takargatni, sötétben szeretkezni, viszont ezen változtatni akarok.


Illetve egy másik kérdés. Az mennyire normális, hogy ha (lankadtam) hátrahúzom a bőrt, majd a makkomhoz érek, megsimogatom akkor az kellemetlen érzés és már-már talán éles fájdalomnak nevezhető?

Lehet azért mert mindig a bőr alatt lapul szex közben?


Kulturált hozzászólásokat köszönöm. :)


2023. febr. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Verjed sokat es huzogasd hatra. Majd kitagul.
2023. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A makk érzékenysége normális.Anatómiai oka van,de abba én itt most nem mennék bele .
2023. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erekció előtt akkor hátrahúzod a makk mögé? Hogy tudod így a barátnődet kényeztetni? Ha ennyire súlyos a szűkület, akkor irány az urológia, mivel bármikor kialakulhat a spanyolgallér (paraphimosis), amikor a szűk fityma elzárja a makk normális vérellátását a gallér alatt. A doki majd megmondja, hogy lehet-e ezt még szteroidos kenőccsel puhítani vagy marad a bevágás vagy a körülmetélés.
2023. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírás nem egészen szakszerű, nehéz kibogozni a problémát. Ha a fitymafék rövid, az okozhat ilyen gondot. A fitymafék az a bőrredő, ami a makk alsó felén a húgycső nyílás alatt rögzíti a fityma alsó felét a makkhoz és ez segíti elő a fityma visszahúzódását a makkra. A rövid fék arról is felismerhető, hogy erektált állapotban a fitymát a test felé visszahúzva a fék húzza magával a makkot, az meggörbül, elhajlik. Ez gyakori állapot, amennyiben valóban gondot okoz, átvágható, bemetszhető.
2023. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!