Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindig amikor elkezdenék...

Mindig amikor elkezdenék pisilni feláll a péniszem egyszer kétszer és utána pisilek. A sok maszturbálástól lehet? Illetve hogy kell megtanulni állva pisilni? Lehet hogy ezért nemtudok állva pisilni?

Figyelt kérdés
Még valami mivel nagyon sokszor maszturbáltam ezért nagyon kicsi a péniszem. Tusolásnál kb. 4cm is lehet. Általában pedig 7-8 cm. Van olyan lány akinek ez gond?

2023. febr. 4. 18:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 19F
2023. febr. 4. 18:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is maszturbálok nekem az a gond mások előtt ha néznek nem tudok pisilni.
2023. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

" Általában pedig 7-8 cm. Van olyan lány akinek ez gond?"

Egy lánynak ha ekkora az bizony probléma, ne legyen neki semmekkora se.

2023. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Az a tesztoszterontól lehet, könnyen izgalmi állapotba kerülsz. Tiniként nekem ez zuhanyzáskor volt, amint levettem az alsóm, egyből állt a cerka. A péniszed meg nem a maszturbálástól kicsit, nem tudom ezt honnan veszed, de semmi összefüggés nincs a kettő között. Hidd el, a legtöbb tizenéves fiú nagyon sokat maszturbál.
2023. febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ne is haragudj,de a 4-7 centis kuki,nem is pénisz!Az enyém lankadtan 8 centis,mereven meg 18×4,5 centis!Az már PENISZ !
2023. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém 20x4,5. A 8 centi mereven az tényleg inkább kuki. Azzal nem tudsz nagy kárt tenni senkiben.
2023. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:
Ha kicsi az njem a maszturbálástól van. Más is maszturbál , nagy pénisszel. Ha kicsi a dákó akkor az csak kuki.Nem valószínű, hogy nagyobb lesz ebben az életben. Elképzelhető a szeksz ha az ember fia nem csak a kukit veti be hanem egyéb izgalmas módokat is alkalmazni tud. Olvass utána, nekem ott volt valaha a Kámaszútra.
2023. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Ha a férfi állva pisál, kis terpeszben áll, nem szorítja marokra a szerszámot hanem, lazán , épp csak tartja a nyakánál. Nehogy a húgy útját elszorítsa. Végül gyengéden rázogatja az utolsó utáni utolsó cseppeket is kirázza, nehogy az alsónadrágja legyen húgyos. Ha nagyon kell még papírt is használ a szárazság eléréséhez.
2023. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!