Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik vény nélküli potencianö...

Melyik vény nélküli potencianövelők hatásosak?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszoljanak légyszi, akik próbáltak már ilyeneket. Egyértelműen lelki eredetű problémám van, viszont szeretném azt is csinálni mert tudom, hogy könnyítene a bajomon. Merevedésem van, viszont túl hamar lemegy. Sosem szedtem ilyesmiket, meg semmi gyógyszert, szóval teljesen nem tudom, hogy mihez kezdjek most.

Olyanokat ne írjatok már, ha kérhetem, hogy "tedd rendbe magad" meg "sport, étrend", mert ezeket magamtól is tudom és dolgozok rajta, viszont idő igényes, ami nekem jelenleg nincs. Most lenne rá szükségem.

Szóval nézegettem a neten kapható bogyókat de mindegyikbe ugyan az a ginzeng + maca van (6000ft /2-3tabeltta), tehát nem lenne jobb ezeket külön megvenni? Tudom, hogy 2020ban egy csomó ilyen tablettának megváltozott az összetevője, tehát olyanok írjanak légyszi, akik a közelmúltban használtak ilyet! És, hogy melyiket ajánljátok! Esetleg ha minden kötél szakad, akkor és gyógyszerhez kell folyamodom, akkor milyen orvos írhat ilyet fel, és mik a kivizsgálás menetei? Sima háziorvos felír ilyet?


2023. febr. 5. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Kamagra.
2023. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Ezek semmit sem érnek.


Azt meg kell értened, hogy az alapproblémát kell kezelned, a gyógyszer segíthet (de az alapprobléma akkor is fennmarad), viszont a vénynélküli szerek teljesen hatástalanok. Mint a Valeriana relax. Egy szorongó/pánikbeteg emberen nem fog semmit sem segíteni. Szóval ilyenekre feleslegesen ne költsd a pénzedet.


Menj el akkor háziorvoshoz és beszélj vele, ez még mindig jobb, mint a vény nélküli vitaminok (mert ezek azok).

2023. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Semelyik
2023. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
32%
Meddig nincs időd??? Aztat felejtsd el hogy nincs időd... ne terheld magad még egy stresszforrással... És igen, sport, lelki béke, szemléletmódváltás...
2023. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Mi is lenne a társadalmunkkal, ha nem osztanánk a kéretlen tanácsokat. Oda van írva, hogy ezeken dolgozik. Az életmód és a szorongások kiterápiázása hosszú, akár évekig tartó folyamat. Én megértem, hogy szeretne addig fizikai segítséget, hiszen mint minden fiatalnak, fontos neki a szex és gondolom az is egy plusz szorongás, hogy a barátnőjén agyal, vajon meddig fogja ezt tűrni.

Egy szóval nem írta, hogy csak ezt akarja, ott van a hosszútávú megoldásra való motiváció is a szövegben.

Ennyi erővel a depresszis se szedjen gyógyszert, várja ki a terápia végét, addig hátha kárt tesz magában.

2023. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
A fejedben kell rendet tenni,és nem csoda szereket keresgélni.
2023. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyet háziorvos írhat fel?
2023. febr. 5. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress fel egy urológust. Pár éve prosztatagyulladásom volt, aminek az egyik tünete a merevedési zavar volt. Ha nem ért inger, én is azonnal lelankadtam. Hiába támogatott a feleségem, kudarcként éltem meg. Fiatal házasként harmincas éveim közepén nem tudtam teljesíteni az ágyban. Összeszedtem minden bátorságomat és a következő kontrollon megemlítettem az orvosnak a problémámat. Teljesen normálisan kezelte a dolgot. Kérte, hogy legyek türelemmel, de ha szeretném, akkor ír fel potencianövelőt. Természetesen csak ideiglenesen, amíg vissza nem jön az önbizalmam. Abban maradtunk, hogy megbeszélem a párommal és visszatérünk rá. Szerencsére használt a kezelés, így nem volt rá szükség, normalizálódtak a dolgok. Ha esetleg szeretnél diszrkréten beszélni erről egy orvossal és pénzed is van rá, akkor menj magánba. Ott csak ketten vagytok, nincs asszisztens.
2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

6!


Szánalmas a válaszod. Ettől nem fog jobban állni a farka.

2023. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!