Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Horkolásgátló műtét után...

Lernen kérdése:

Horkolásgátló műtét után mikor szűnik meg a horkolás?

Figyelt kérdés
Páromat 3 hete műtötték a Medicoverben, Dr Szabó Balázs az orvosa. Horkolásgátló műtétje volt: orrmandula, garatmandula, lágyszájpad, nyelvcsap, orrkagyló megkisebbítés. Azt mondta az orvos kizárt hogy horkoljon ezután mert mindent megcsináltak ami előhozza a horkolást, de 6 hét kell a teljes gyógyuláshoz hogy visszálljon minden és akkor lesz végleges eredmény. Én mégis aggódom mert 3 hete műtötték, csillapodott ugyan a horkolás de nem múlt el. Kinek mi a tapasztalata? Mennyi idő után múlik el vagy mire számíthatunk?

#műtét #Horkolasgatlo #Lagyszajpad
2023. febr. 6. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Férjem is nagyon horkol, mi ezért külön szobában alszunk. De így is van, hogy két ajtón át is hallom. Mi próbáltunk mindent, műtétet is vállalta volna, de nekünk azt mondta az orvos, hogy semmi garancia nincs rá, hogy a műtéttel megszűnik. Ezért nem műtette meg. Szerintem beszéljetek az orvosával.
2023. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom hogy van, de én olvastam olyat, akinél ezeket a műtéteket elvégezték és még mindig horkol. Az a baj, hogy valószínűleg a kiáramló levegő lehet a ludas ilyenkor, ezt meg műtéttel nem lehet megváltoztatni. De bízzunk benne, hogy itt megoldódik, ki kell várni akkor a 6 hetet és utána reklamálni, ha mégsem.
2023. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!