Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj, ha fáj a...

Buksikutyus kérdése:

Mi lehet a baj, ha fáj a pénisz szeretkezéskor, önkielégítéskor?

Figyelt kérdés
Merev állapotban olyan érzés, mintha nem férne bele a péniszem a bőrömbe. Amikor játszom vele, nem tudom igazán élvezni mert fájdalmat okoz mikor mélyebben hátra húzom. Ilyenkor megpróbálom kicsit lankadtabb állapotba hozni, hogy ne fájjon annyira, és úgy eljutni az orgazmusig. Semmilyen külső elváltozást nem látok, kivéve, hogy vastagabbnak tűnik mint korábban, de még vad szexnél is keményen lehetett vele bánni. Most testápolóval próbálkozom, hátha csak a bőröm van kiszáradva.

2023. febr. 10. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orgazmus alatt milyen érzés?
2023. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fitymaszukuletnek hangzik, menj el orvoshoz es ő segít a problemaban
2023. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hasonlóan fájdalmas, nagyon óvatosan kell bánnom vele, és így az orgazmus sem teljes, az inger nem tud elszabadulni. 2/2 Ahogy a fitymaszűkület tüneteit olvasom, az én problémám nem teljesen egyezik vele.
2023. febr. 11. 01:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű nagyobbat nőtt mostaban verd ki napi minden 10huzas picit lejebb ne fájjon kellemetlen lehet és helyre jön nem mindig veszi fel fejlődést a bőr rá kell segíteni :D ennyi
2023. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4/4 Van aki attól szenved, hogy kicsinek tartja a sajátját, és azon gondolkodik, hogy növeszthetné nagyobbra. Nekem meg az a gondom, hogy még növésben van? Pedig azon a koron elvileg már túl vagyok. Ezt a napi hokit még átgondolom. :)
2023. febr. 11. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Hatni fog hidd el

Menyi idős vagy?

2023. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ötvenegy leszek március végén, hú leírni is szörnyű. :)
2023. febr. 11. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt az :D

Akkor nem fejlődés lehetseges nem használod eleget vagy cukorbetegseg elő jele ne sajnald csapatni kell azért van

2023. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, visszaírok még hogyan alakult, hátha másnak is hasznos lehet!
2023. febr. 11. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól van sok sikert menni fog ne aggódj :D
2023. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!