Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ennek az oka ?

Mi lehet ennek az oka ?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elmentem urologushoz egy olyan problemaval, hogy rettenetesen faj a bal herem. Elkuldott vervetelre , minden eredmeny jo volt , szoval minden komolyabbat kizarva megallapitott egy mellekhere gyulladast. Adott gyogyszereket , a fajdalom el is mult azota . VISZONT, azota is sokkal jobban log a bal herem , olyan mintha el is lenne fordulva , ezzel egyszer vissza mentem az orvoshoz , o pedig azt mondta csak ra , hogy helyre fog jonni magatol . Azota eltelt 3 honap , el

Is kezdett javulni , en azthittem , hogy innentol minden okes

, ma reggel pedig megint ugy keltem ,hogy a bal oldali herem a jobbhoz kepest sokkal jobban log , es maskepp all. ( szex utan/ kozbe van ,hogy szo szerint keresztbe all es kidudorodik) Mi lehet ennek az oka ? Mit lehetne tenni ? Lehet ebbol komolyabb bajom?



#orvos #here #Here problema
2023. febr. 12. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha az orvos alapvetően semmi rendelleneset nem talált, akkor nincs gond. Ahogy olvasom működik is rendesen a szerszám, tehát nincs gond.

Az normális hogy az egyik here lentebb van, mint a másik.


Továbbá olyan mellékhatást gyógyszertől még nem hallottam, hogy az egyik here megereszkedne. Valószínűleg eddig is ilyen volt, csak nem foglalkoztál vele.

2023. febr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az allapot a gyulladas kezdetevel egyutt jott , a gyulladas resze begyogyult , ez viszont nem . Azt ertem ,hogy amennyiben kicsit lejjebb log az egyik here , meg egeszseges , viszont ami engem inkabb aggaszt egy kicsit ,hogy maskepp all ellazult helyzetben . Mintha a bal oldali herem fuggolegesen logna lefele ( enyhe tulzassal)
2023. febr. 12. 06:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van hogy lejjebb van, kicsit el is tud fordulni.. :D sőt herecsavarodás is van, szóval érdemes vigyázni rá. A fájdalom sztem idegi, keringési alapon is lehet
2023. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik here gyakrabban lentebb vana herezacskóban, mint a másik.
2023. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy képet még mondjuk normál e
2023. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!