Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzek nyomást a hasamban...

Miért érzek nyomást a hasamban, ha vízbe megyek?

Figyelt kérdés

Tudom, a víznek van nyomása, de pl. ha a Balatonban fürdök, akkor ott órákig is elvagyok a vízben, de egy termálfürdő élménymedencéjében max 10 percet tudok lenni, mert úgy érzem, hogy szétnyomja a gyomromat.


Próbáltam már, hogy fürdőzés előtt csak keveset reggelizek, közben sem zabálom magamat tele, közvetlen evés után nem megyek vízbe, de így is, ha lemerülök a vízbe, akkor pár perc után érzem, hogy nyomódik a hasam. Érdekes, hogy csak pár éve van ez a gond. Korábban jártam úszni is és nem volt ilyen problémám. Ha kijövök a vízből akkor utána is azt érzem egy ideig, mintha egy satu préselne össze.


2023. febr. 16. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, nekem is így van. Igaz nekem mindig is így volt, bár nekem természetes víztől is.szóval nem hinném, hogy ez betegség vagy ilyesmi, gondolom maga a víznek a nyomása az amit jobban érzékelünk, én például emésztőrendszeri érzékenységre gondolok, mert tudom hogy azom van. De inkább valami fizikai magyarázata lehet ami a nyomás meg felhajtóerő stb valamiért jobban érezzük ezt a természetes jelenséget.
2023. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!