Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha néha fáj herém a gyomromtól...

Ha néha fáj herém a gyomromtól a köldökömig az sérvet jelent? Vagy az előjele lenne? Ha többet mozgok emelek pakolok de néha anélkül is ezt érzem.

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A sérv az kidudorodik, ember!!!
2023. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hisz ezért kérdeztem mert nem tudtam. Úgy hogy köszönöm ember!!
2023. márc. 4. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy urológiai vizsgálat ajánlott lenne. Én is sokáig sérvre gyanakodtam here fájdalomnál, de az urológusnál kiderült, hogy prosztata probléma volt. Ha rám hallgatsz, akkor ne halogasd, mert csak rosszabb lesz. Ha pedig semmi bajod, akkor legalább megnyugodhatsz, hogy nincs gond. Ennyit megér.
2023. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyomor-köldök táji fájdalomnál rekeszizom sérvre is lehet gyanakodni (ez nem kidudorodó).
2023. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a sebészetre kell menni. Beutaló nem kell csak ídőpont kérés .
2023. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyomor és köldök között jelentkezik a fájdalom, de a here hogy kapcsolódik ide?
2023. márc. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Tényleg egy urológus kell neked. Nem feltétlenül nyúlkál a popódba, nyugi.
2023. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!