Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kissé pangásos prosztatát...

Stort kérdése:

Kissé pangásos prosztatát állapitottak meg nálam. Amire a doki azt irtha hogy krónikus prosztatagyulladás okozhatta. Gyógyult-e már meg valaki ebből a betegségből?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasó!


20 éves vagyok. Azzal kezdődött minden hogy agusztusban volt bakteriális ferzőzésem (égő gyötrő vizelés és töbszöri vizelés nappal, de este nem kellett), erre kaptam 1 hetes antibiotikum kúrát. Azután minden jó volt amig be nem köszöntött a november amikor szintén ugyan ez a tünet jelent meg. akkor is 1 hét antibiotikum kúrát kaptam. Majd jött 2023 január 1. amikor szintén volt egy ilyen esetem. Eddig csak háziorvosnál voltam mert azt hittem egyszerű felfázás. De január 1. től jött a szúró érzés a vesékbe és enyhe gerincfájdalom mellette görcsölő hasi érzés ami a mai napig fentáll. Ezután elmentem egy urolódushoz kivizsgáltatni magam ott az urológus kissé pangásos prosztatát, és egy kevés meszességet állapitott meg, amire azt mondta hogy a krónikus prosztatagyulladásától lehet. Kaptam a szokásos dolgokat kisvirágú füzike meg a proxelán kúp. (Baktérium tenyésztésen nem estem át!) De egy orvossal nem értem be, elmentem másikhoz és kitettem neki amit az előzö orvos megállapitott (nagy hiba volt) 15 ezer forintomba kerül hogy "váltsak életmódot" jelmondata (2 éve élek külföldön "jó munkahely", stresszmentesen , sajnos a táplálkozásom az egy kicsit rossz mert mióta kijöttem rámjött 4kg szval 102kg ról 106 kgra emelkedett a súlyom). Ezen felül vérvétel amin alacsony húgysavat (199) magas fajsúlyt (1030) és magas kristály (+26) találtak. Gyógyszerek amiket szedet doxicyclin napi 2x1 20 napig ezek mellett proxelan kúp, kisvirágú füzike tabletta dr chen féle dms tökmag kapszulák és polistimol-cernil. A tüneteim enyhültek, de még most is elviselhetetlenek, nagy valószinűséggel aranyerem is van, nyáron tervezek menni kivizsgáltatni (Ettől lehet-e a gyulladás a szervezetembe?). Az érdekelne engem hogy van-e olyan ember aki kigyógyult ebből a betegségből? Most olvastam egy angol internetes website-on hogy van egy olyan opció hogy vizböjt ami segithet valaki próbálta-e már?



#prosztata #pangásos #krónikus prosztata gyógyulás #Irjon ide aki meggyógyult a krónikus prosztat gyulladásból
2023. márc. 6. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek csak tüneti kezelések voltak.Nem elég 1 doboz tabletta,plusz még egy hétig szedni kell.Ezt az orvos is tudhatta,mivel fizetős voltál vissza várt .
2023. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!