Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elofotdult már fiuk veletek...

Elofotdult már fiuk veletek hogy reggel az első pisilis csíp és a fitymat is csípi?

Figyelt kérdés

Nekem kb 1 honapja tart reggel csíp a pisim ugy 5 percig a bőrt is csípi

23 éves vagyok



2023. ápr. 2. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A csipô, égô érzés hùgyùti fertôzésre utalhat, - igyàl sok folyadékot, hogy kiûrûljenek a kòrokozòk a vizelettel, és menj orvoshoz!
2023. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet prosztatagyulladás is.
2023. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz, ez valami fertőzés
2023. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nemi betegség, ami megérne egy tesztet, hogy kenetet vegyenek. Pisiléskor hátra kell húzni a fitymát legalább annyira, hogy a makk vége szabadon lógjon és ne belepisilj. Nekem is ballonszerűen mindig felfúvodott, de utána a vizeletcseppek helyi irritációt és kellemetlen szagokat eredményeztek. Valahogy ezt a hátrahúzást kevésbé tanítják meg a kisfiúknak pisiléskor, holott az alaphigénia része.
2023. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!