Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az elmúlt 10 évben eléggé sok...

Az elmúlt 10 évben eléggé sok hajam elhagyott.. letoljam kopaszra?

Figyelt kérdés

Végül is a kérdés adott. Szemből látszik, hogy halad a Miki egér, de az előbb lőttem egy képet fentről... uhh. :D

Amúgy is alapból vékony + ritkább hajam van/volt mindig is, de ez már elég necces így. :D

Az a szerencsém, hogy majdnem 190 cm vagyok, így csak akkor látható a teteje, ha leülök, de hát na... ez így mégis csak ciki. Hajnyíró lesz ebből, csak nyafogok még egy kicsit előtte. :D

Szerintetek gáz a kopaszra letolt (nem a pengével lehúzott)?

33F



2023. ápr. 3. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanság inkább a kopasz viselet a menő.
2023. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajszesz vagy egyéb fejbőrápoló készítménnyel talán még lelassítható a folyamat illetve ha hosszabbra hagyod. A férfias kopaszodás egyrészt az emelkedett tesztoszteron szint miatt is lehet vagy örökölt genetikai okok is kiválthatják. Óvatosabban válaszd meg a vízhőmérsékletet hajmosáskor illetve sapkát kell hordani, hogy a hajhagymákat kíméld.
2023. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Biztosan lehetne még nyújtani a dolgot, de igazából apámnak, nagyapámnak erősen hullott a hajuk. 40 körül a fathernak már elég vicces volt, szélen, körbe volt haja, a feje tetején meg néhány szál. Nem értettem sosem, hogy miért nem tolja inkább le. Én nem akarok olyan lenni. :D
2023. ápr. 3. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb ilyenkor leszedni az egészet, és szerintem a pengével lehúzott fejbőr az igazi.
2023. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én 26 vagyok, mikiegeresedem rendesen.. Viszont mindenhol máshol patika, így én fent 3mm-vel szoktam vágatni, oldalt pedig skin fade, így jól néz ki. A 4mm fent annyira pont elég, hogy látszik a hajam, de kevésbé feltűnő a kopaszodás.
2023. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letoltam géppel. Megoszló véleményeket kapok, de nekem végül is bejön. :D
2023. ápr. 6. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig próbáltam ott hosszabbra hagyni a hajam, ahol kopaszodom (elöl), de én is inkább ledurnám legszívesebben. A hátránya, hogy a rövid hajjal sűrűbben kell majd fodrászhoz járni. Illetve a fejformám attól tartok nem elég jó a "kopasz" viselethez. +szemüveges vagyok.

"uhh.. Gyönyörű! Milyen fényes, mennyire krómok!" 😆 "A vérem króm! " (mad max)

2023. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!