Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom furának hangzik, elélvez...

Tudom furának hangzik, elélvezésnél, és külön féle ingereknél fáj a lábujjam. Mi ez?

Figyelt kérdés
Kérem a normális válaszokat. Nem úgy fáj hogy fáj, de egy fura érzés lesz, és csak a bal lábamon.

2023. ápr. 12. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű rá a válasz: a medencénél levő idegfonat idegei közül van, ami a lábat és azon belül mindent beidegez, illetve a medencei szerveket is, beleértve a péniszt. Lehetséges hogy a medencetájékodnál/combízületednél valami "nem stimmel", esetleg bicegsz? egyenletlen a tartásod? van gerincsérved vagy fáj a derekad időnként? Sok oka lehet az ottani idegek diszkomfortjának.
2023. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve volt egy prosztatagyulladásom. Azóta előfordul, hogy merevedéskor, illetve elélvezés után diszkomfort érzet van a farokcsontomnál vagy a farpofákban. Van, hogy annyira zavar, hogy nem tudok alul lenni intim együttlét közben. Voltam több orvosnál is, de senki nem talált semmit. A kezdetekhez képest sokat javult az állapotom, de még nem az igazi. Az egyik orvos megemlítette, hogy lehet krónikus kismedence fájdalom szindrómáról van szó, de igazolni nem tudja.
2023. ápr. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem utalhat lábujj fájdalom trombózisra? Gondolom lenne más jele is. Drága GYIK-en sok okosságot lehet olvasni...
2023. ápr. 13. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberi testben minden összefügg mindennel.Elélvezéskor több helyen lehet érezni kellemes ,és kellemetlen érzéseket.
2023. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor már nem lennél köztünk Kérdező, nyugi nem trombózis :)

#1-es voltam

2023. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!