Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most mi legyen ?

Most mi legyen ?

Figyelt kérdés
Rendészeti iskolába járok és ezzel nem lenne gond csak vannak durva tesi órák. Az a helyzet hogy szívritmuszavarom volt 2 éven keresztül egy ideig gyógyszeres kezelés volt de március elején volt ablációm. Akkor nyugodt voltam hogy tök jó nem kell többet félni hogy előjön. Viszont holnap lesz tesi óra és ma többször éreztem hogy furcsán tobog a szívem. A szüleimnek elmondani nem szeretném mert nem szeretném őket ezzel idegelni. Szerintetek mi legyen? Félek hogy holnap újra előjön a ritmuszavarom.
2023. ápr. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen szólni kell, meg átgondolni ezt a rendészeti iskola dolgot a jövőben.
2023. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz, hogy holtan esel össze, akkor tesizz nyugodtan. Már bocs, de milyen agyatlan kérdés?? Ezzel nem szabad szórakozni! Hagyd ki a tesit, szólj a szüleidnek és nyomás az orvoshoz.
2023. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 nem hinném hogy komolyabb bajom lenne ha 2 évig nem volt. Szívritmuszavarban még senki nem halt meg de értem a célzást
2023. ápr. 18. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt ne te döntsd el, hanem az orvos, aki alaposan kivizsgál.
2023. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a szív egyáltalán nem fontos szerv az emberi szervezetben.
2023. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ezt ki mondta ?
2023. ápr. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!