Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van női urológus Budapesten,...

Van női urológus Budapesten, vagy környékén?

Figyelt kérdés

Szóval, el kellene mennem, de férfihoz biztos, hogy nem akarok. Tudom, hogy orvos, meg minden, de nem szeretném, hogy egy pasi vizsgálja a micsodámat. Szóval, tudtok ajánlani hölgyet?

Elnézést, de nem baj, ha fiatal(abb), szóval egy idős hölggyel kapcsolatban hasonló érzéseim vannak.

És légyszi ne írjátok, hogy ez egyáltalán nem arról szól, meg orvos nem úgy nyúl hozzám, tudom mindezt, de akkor is zavarna. Nem fétises vagyok, csak nem nagyon tudok elvonatkoztatni.



2023. ápr. 20. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Vannak. Maganklinikakra keress ra, orvosokat nezd. Illetve urologia maganrendelest keress, tudom, hogy egyre tobb doktorno van.
2023. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Csak tudod ez olyan, mint amikor férfiként hirdeted a kiadó szobádat csak fiatal nők részére. Mert, hogy te nem tudnál egy másik férfival vagy egy idősebb nővel együtt élni. De semmi szex, csak nem tudsz elvonatkoztatni. Te jó szivvel ajánlanál bárkit egy ilyen hirdetésre?

Ugyanezért nem tudok neked orvost sem ajánlani, mert ugyan az ellenkezőjét állítod, de minden jel arra utal, hogy más van a háttérben.

2023. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: Jogos észrevétel, belátom. De tényleg nem.

Amiért más: A te példádban szereplő fiatal lánynak lenne mitől tartania. Egy vizsgálatnál én leszek kiszolgáltatott helyzetben és ezt akarom minél kevésbé rosszá tenni. Remélem nem gondolja senki, hogy majd felizgulok tőle, vagy bármi illetlen jár a fejemben...

2023. ápr. 20. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
A férfi nőgyógyászok is mondjanak le a hivatásukról? Ennyire nem lehetsz homofób, hogy attól félsz egy pasi nézegeti a fütyidet. Mit teszel bármilyen más műtétnél? Ott is meztelenre kell vetkőzni és átraknak a műtőasztalra vagy sem láthat férfi beteghordó vagy nővér vagy sebész? Szóval az érvelésed itt megbicsaklott, mert ha valóban segítséget akarsz, akkor független az orvos neme. Mivel intim területről van szó, itt még jobban adnék egy másik férfi véleményére, hiszen neki is ugyanolyan nemi szerve van.
2023. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell tulspilazni, ha maganrendeles, lehet valasztani doktornot is, ennyi.
2023. ápr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást. Bár a kérdés nem az volt: "Ti mit gondoltok arról a kérdezőről, aki...", de azért értékelem a "válaszokat".
2023. ápr. 21. 08:17
 7/7 titanmanus válasza:
Halom utcai magánklinikan van női urológus. (Halom utca 10). Dr Papp Veronika
2023. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!