Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok ilyen? Ez elfog...

Miért vagyok ilyen? Ez elfog múlni?

Figyelt kérdés

Egyszer nagyon jó kedvem van és élvezem az életet, rá 2 percre meg öngyilkos akarok lenni meg minden-.- Ha valaki nem ír nekem, vagy nem beszél hozzám tiszta depi tudok lenni, de amint társaság közepe vagyok(szeretek az lenni és nagyonsokszor vagyok is) akkor semmi bajom. Van amikor nem akarok emberek közé menni olyan mintha visszahúzódó lennék, máskor meg direkt sok ember között megyek, keresem az emberek társaságát. De tényleg szabályosan figyelem, az elmúlt pár héten, egy nap jó volt és az azt követő nap rossz és megint jó és ez így váltakozik. Nagyon izgulós vagyok, ha olyan helyekre megyek ahol még nem voltam, nagyon izgulok. Félek a kellemetlen helyzetektől, meg mindig azt hiszem hogyha valaki nevet egyet pl pont amikor arra megyek, biztos vagyok benne hogy nem rajtam röhög de mégis azt hiszem.. ezek miért vannak?

F/15


2010. okt. 9. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tini kori nyavalya.Elmúlik!
2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

htá a hangulatváltozás önmagában utalhat depresszióra is, de szerintem ez még nem az.

egyszerűen most vagy abban a korban, amikor ez bizony ilyen...kinövöd hamar ne félj:) próbálj odafigyelni rá, hogy legyél kiengyensúlyozott. Ha mégis úgy érzed hogy ez bizony több mitn egy sima fiatalkori dolog, keress fel egy pszichológust bátran, ő tud segíteni.

Az utazással, új dolgokkal kapcsoaltban is két lehetőség van: vagy csak simán zárkózott vagy, vagy szorongásos tünetek is lehetnek. MEnnyire félsz attól hogy elmenj egy idegen helyre pl egyedül? Ha le tudod küzdeni és el tudsz indulni akkor nincs baj, menj minél többet, minnél több jo tapasztalatot szerzel annál kevésbé fogsz tartani ezektől a helyzetektől.

2010. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azért annyiran félek, max egy picit izgulok, de ugyanolyan vagyok mint máskor. Viszont az még érdekes, kihagytam hogy félek a sötétben ha egyedül vagyok meg pici félek egyedül lenni éjszaka, nappal semmi gond. A depresszióra meg annyit, hogy nagyon sokáig rossz kedvem volt(hetekig, hónapokig) akkor csináltam a neten ilyen tesztet és azt mondtam hogy határeset, de nem. Egyébként társasági ember vagyok teljesen.
2010. okt. 10. 01:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak a saját 15 éves kori naplómat olvasnám :)

Nyugi, nincs semmi komoly bajod, egyszerű pubertáskori hangulatváltozások, amiket érzel :)

1-2 éven belül túl leszel rajta :)))

Írod, hogy társasági ember vagy. Járj minél többet a barátaidhoz, bulizni, szórakozz, sportolj! :))


26/L

2010. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, tökre megnyugodtam. imádlak titeket :)
2010. okt. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!