Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, ha a reggeli mereved...

Normális, ha a reggeli merevedés hamar elmúlik ébredés után?

Figyelt kérdés
És nem is annyira erős. Ha maszturbálok, szinte folyamatosan mozgatnom kell, hogy állva maradjon.
2023. máj. 3. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek milyen. Kortól is függ. Nekem problémás a reggeli vizelés is, mert annyira áll még sokáig. Igaz még csak 59 éves vagyok. Kiverni sem tudom, mert vizelni kell nagyon, így utána kezdem a napot azzal.
2023. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 vagyok.
2023. máj. 3. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én reggeli merevedésem is hamar elmúlna, ami a derekamba áll bele.
2023. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez elég sok tényezős dolog. Nálam ugyanez szokott lenni, bár vannak napok, amikor változó. Az elmúlt 2-3 napban ilyen volt. 4-5 napja viszont volt olyan, hogy egy nap alatt 5szor csináltam, és kemény volt teljesen.


Lehet túl sokat masztizol, többet, mint amennyire szükséged lenne. Lehet reggel azért múlik el olyan gyorsan, mert gorcsolsz már rajta alapból,amikor felkelsz már egyből , hogy mennyire áll, és a stressz miatt lankad le, hogy rá koncentrálsz.(Tapasztalat)

Lehet valami frusztrációval téli időszak van az életedben, az is kihathat a jelenségre. Ey kudarc valakivel korábban.... Stb.


Az, hogy felall reggel, és el is tudsz menni, az szinte teljesen kizarja a szervi okot, szerintem mentális. Ha akarsz valamit javítani, akkor életmód... Futás jó hatással van a keringesre, egészséges táplálkozás, stressz kiiktatasa és ritkábban maszti (bár azt nem írtad milyen gyakran csinálod)

2023. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segítek privátban, ezeken a dolgokon én is atmentem, 4#-es.
2023. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4.: Hát elég sokat, 3-4-szer is akár :D


Viszont múltkor kihagytam egy napot, és másnap gyengébb volt a merevedés, és a rákövetkező napon is.

2023. máj. 3. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán ismerni kellene a nemi szervek működését anatómiáját,akkor nem lenne ilyen kérdés,és magunkból kiinduló válaszok sem.
2023. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg nekem, én meg nem győzöm kivárni, hogy lelankadjon :D
2023. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Különbözőek vagyunk. Az se jó, ha egész nap folyamatosan áll, pisilni alig tudok és a házasélet egy idő után fárasztó, mert mindig merev. Kellemetlen, hogy a ruha alatt is látszik, mert átnedvesedik az erekció miatt.
2023. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!