Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem működik már úgy mint...

Nem működik már úgy mint régen. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és régebben sokkal jobban állt a szerszám. 2-3 éve konkrétan minden egyes maszturbálásnál a hasamhoz simult a péniszem annyira állt, és annyira kemény volt.

Az utóbbi 1-2 évben talán alszok minden nap 6 órát, energiaitalt fogyasztok, és dohányzok is, mérsékelten.

Igazából feláll, de már csak úgy a fantaziamtol nem, és ha nem nyúlok hozzá akár egy másodpercig is, egyből elkezd lankadni, és már olyan szög egyenesen nem áll mint régen, akkor konkrétan csak jobbra balra lehetett mozdítani, annyira állt.

Most pedig igazából ilyen 20-30 fokos szöget zárhat be.

Az a baj hogy barátnőm is van, és szoktuk csinálni az előjátékot,de akkor sem áll úgy amikor a szájában van, bár ő azt mondja hogy kemény, és nincs ezzel semmi baj, és én attól is félek majd ha szexelünk akkor mi lesz? Fel sem fog egyáltalán állni? Ja meg persze a gumi is csökkenti az erekciót.

Viszont én félek hogy nagy a baj, trollok légyszíves mellőzenek, értelmes válaszokat kérek, kétségbe vagyok esve.

Köszönöm.



2023. máj. 3. 23:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
* ja igen, minek iszod azt a szar energia valamit.
2023. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Próbáltam segíteni DM-ben de b@szol vissza írni.
2023. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!