Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tüntessem el?

Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

17/f 78kg vagyok elég duci,nem olyan rég súlyzós edzést csináltam de a csipomon rengeteg felesleges van már lassan mintha körte alakom lenne,eléggé zavar:(

Amit szeretnék széles hátat,igazából a hasam ha elolrol nagyobb az nem zavar annyira de a csipom nagyon zavar.


Tudom tudom... kaloria deficit,de mégis milyen gyakorlatot csináljak és hányszor?

Közben mehetne a sulyzós edzés?


2023. máj. 4. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Először fogynod kell, ehhez pedig intenzív mozgásra van szükség. Pl futás, úszás vagy bármi amitől jól megizzadsz. Aztán ha fogytál, akkor jöhetnek a súlyzók.
2023. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kardios testmozgással lehet fogyni. Lehet csinálni párhuzamosan a súlyzóssal. Bringa és úszás éget legtöbb kalóriát. A 3.legtöbbet a futás.
2023. máj. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78 kilóval hogy vagy nagyon duci? Hacsak nem 160 centiméter magas.
2023. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem duci rosszul fogalmaztam,inkabb hajas
2023. máj. 5. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!