Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magas tesztoszteronszintnek...

Magas tesztoszteronszintnek lehetnek ezek a tünetei?

Figyelt kérdés

- Hirtelen agresszió.

- Hiperszexualitás.

- Stressz, magasvérnyomás.

- Parafília.


Érdemes ezek miatt endokrinológia vizsgálatot kérni?



2023. máj. 4. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért azt sem lenne rossz tudni, hogy most te nő vagy férfi vagy hány éves, és szedsz-e valamit. Egyébként megnyugtatásképp megnézetheted, de ha nem tolsz tesztot szerintem kb esélytelen hogy ez legyen a gond, bár tudja a fene. Én is sokszor érzem magam "kanosnak" de betudom annak hogy mert fejlődő szervezet vagyok majd lecsillapodik.
2023. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24 éves férfi vagyok. Nem szedek semmilyen gyógyszert, hormont, de ez a hiperszexualitás ugyanúgy fennáll mint fiatalabb koromban.
2023. máj. 4. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a témát illetően keresgéltem, de semmit nem találtam sajna. Én 23 vagyok, szóval nyugi 30 éves korunkig szerintem ez még fenn fog állni. De ha megnyugtat kérj vizsgálatot mindenképp, de nem hiszem hogy bármi probléma állna fent. Sokunk hamar kapjuk fel a vizet, stresszelünk stb... minden ember más és más, csak valaki nem aggódik miatta. Én is ilyen vagyok nyugi.
2023. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam a hiperszexualitás a jellemző és nagyon sok szőr.Agresszív legkevésbé sem vagyok.
2023. máj. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!