Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elrepedhet a fitymafék?

Elrepedhet a fitymafék?

Figyelt kérdés
Az a gond h rövid a fitymafékem,orvoshoz meg nem szeretnék elmenni.. attól h rövid(tehát merev állapotban a makkom aljáig engedi lehúzni a fitymát) attól még tudok sexelni???(koton simán felment rá..) és aktus során elrepedhet???
2008. dec. 29. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát el is szakadhat simán. A férjemnek is elszakadt, azt mondta, nem fájt, csak kellemetlen volt neki. De állítólag azóta jobb neki.
2008. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de akkor lehet szexelni rövid fékkel?
2008. dec. 29. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudsz szexszelni, és egyáltalán nem biztos, hogy bereped.

De vannak nők, akik nem szeretik, hogy nem lehet teljesen hátrahúzni a bőrt.

Amúgy ha véletlen bereped, hegesehet is , ami nem esztétikus.

2008. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hegesedhet
2008. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan egy hete szakadt el. Javasolom keress fel egy orvost, mielött neked is ez történne. Nem fájdalmas ha elszakad (nekem csak enyhén csípett), viszont nagyon nagyon vérzik (sok ér van a környékén, erekció közben meg sok a vér a péniszben). Nekem elszakadt és egyszerüen megvartam míg eláll a vérzés, betekertem gézzel, egy hete volt már majdnem meggyogyult (kenegetni kell nehogy elfertőződjön). A bosszantó az benne, hogy míg sebes nem szabad szeretkezni. Az orvos elvágja ha rövid és gyorsabban gyogyul.Sexelni tudsz elszakadtal is, mindenki szerint jobb ugy, egy kellemetlen gonddal kevesebb hogy nem feszül az a bőrdarab, ami a rövidség függvényében egy erősebb behatolásnál könnyen elszakad (van ugy hogy hogy nem is teljesen az egész hanem többször kis reszeken). Egyszerubb elvágatni, ne aggódj semmit nem vesztessz vele.
2008. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Milyen kenőccsel érdemes kenegetni a hegesedés elősegítése érdekében?
2009. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem elöször csak megrepedt, az nem nagyon fàjt, na de aztàn amikor teljesen kiszakadt... hàt nem részletezem.

Azota viszont semmi gond, igaz ez 10 éve volt kb.

2009. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!