Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A 90-es években felmérés...

A 90-es években felmérés készült katonai sorozáson, néhány kérdést, és az arra adott válaszokat közzé teszem. Te hogyan válaszolnál? Kort is írj! A többi lent.

Figyelt kérdés

1. A sorozáson lévő orvosi vizsgálaton a meztelenre vetkőzés:


a.) Zavaró 20 %

b.) Közömbös 20%

c.) Természetes 60%



2. A csoportos orvosi vizsgálat:


a.) Zavaró 50%


b.) Nem zavaró 50%



3. Az orvosi vizsgálat alatt való teljes meztelenség:


a.) Zavaró 30%


b.) Közömbös 20%


c.) Természetes 50%


Esetlegesen nők részvételi a vizsgálat során:


a.) Zavaró 40%


b.) közömbös 10%


c.) Természetes 50%



2023. máj. 21. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
azért a sorozáson nem ez volt az emberek legnagyobb baja. És aki nem akkor élt teljesen másképpen áll ehhez hozzá. Egy egészen más helyzet, más társadalmi meg egyéb berendezkedés. Mi pont leszartuk ezt a részét a dolognak. Eleve "parancs-értettem" hozzá állás volt már ott is. A kérdés teljesen értelmetlen. Aki nem vett ilyenen részt fogalma sincs arról mire vonatkozik a kérdés.
2023. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezekre a kérdésekre konkrétan nem emlékszem. De úgy válaszoltam a kérdésekre, hogy ideiglenesen alkalmatlan lettem a szolgálatra, a kerületi ideggondozóba küldtek. Majd meg is úsztam a katonaságot.
2023. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
81%
Most akkor ez kérdés vagy statisztikai kimutatás?
2023. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen kérdések náluk nem voltak.A kérdés az volt,KISZ tag vagyok e.

Mindenkit besoroztak,munka szolgálatos katona mindenki lehetett.

2023. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
94-ben voltam, nem kellett meztelenre vetkőznünk. Alsónadrág maradt, csak egy pillanatra lejjebb kellett húzni. Nő nem volt bent, egyesével mentünk az orvosi szobába.
2023. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DanielC ***** válasza:
59%
Milyen buta kerdesek, igen zavaro ismeretlenek elött teljesen levetközni.
2023. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kamunak tűnik. Utána hogy akarnál egy rakás hasonló korú legénnyel együtt élni? Egymás előtt öltöznek, wcznek, zuhanyoznak és túlélték. Ehhez képest az orvosi vizsgálat semmi.
2023. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jó kerek számok jöttek ki
2023. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
93-ban voltam teljesen meztelenre kellett vetkőzni nagyon vékony vagyok rendkívül zavaró volt.Már az öltözőben ahol kb 20-an voltunk ott le kellett vetkőzni úgy mentünk be a sorozóbizottság elé.
2023. máj. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A '80-as években születtem, és abba a korosztályba tartozom, akiket még behívtak ilyen fizikai meg pszichológiai alkalmassági vizsgálatra, de bevonulni már nem kellett, mert a sorkatonaságot közben eltörölték. Szerencsére, hozzáteszem, mert a sorkatonaságnak személy szerint nem sok értelmét látom. De ez egy másik téma és másik kérdéskategória. A vizsgálatra visszatérve, nekem nem volt semmi problémám vele. A pszichológiai részéből annyi maradt meg, hogy elég debil kérdések voltak. A fizikaiból meg annyi, hogy igen, le kellett vetkőzni nyilván. De már abban sem vagyok biztos, hogy egyszerre hányan mentünk be, azt meg aztán végképp nem tudom, hogy hány orvos és milyen neműek néztek minket. Mindenesetre hogy a kérdésekre is válaszoljak, szerintem nem gáz egyik sem. Egy sima öltözőben is levetkőzöl a többi férfi előtt. Illetve egy sima szakorvosi vizsgálaton is levetkőzöl, ha a vizsgálat szempontjából szükséges, akkor is, ha az orvos történetesen nő. Szóval nem értem, ez miért lenne probléma.
2023. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!