Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az iskolai orvos a keddi...

Az iskolai orvos a keddi napon azt kére hogy toljuk le a nadrágunkat és mutassuk meg a péniszünket. Az a kérdésem hogy ez jogilag legális? Jó célbol csinálta hogy megnézze egészségesek vagyunk-e de akkor is!?

Figyelt kérdés
?????????

#egészség #pénisz #iskolaorvos #szexuális férfi élet
2023. máj. 28. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kellett - egy paraván mögött, 1-2 perc volt, nem hisztiztünk ilyenen, mert elmondták, hgoy a vizságálatba beletartozik.
2023. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is minden vizsgálatnál le kell vetkőzni meztelenre, megnézik a péniszünket és a heréinket is.
2023. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem hogy egy ilyen vizsgálaton mit kell szégyenlősködni

1. Az orvos látott már 100ezer péniszt...

2. Max a fiú osztálytársak látják ott egymást fiúk előtt meg nem kéne szégyenlősködni mert pl kollégium uszoda vagy osztálykirándulás alkalmával is egymás előtt tusolnak öltöznek a fiúk

2023. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
59%
Nekünk még a prosztatát is megnézte, szerencsére egyesével mert akkor azonnal mentem is el volna onnan.
2023. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is le kell venni, az idei vizsgálaton is le kellett tolnom a boxeremet. Kicsit kellemetlen, de

1-2 perc alatt megvizsgálja a fütyköst, és utánna fel lehett húzni a boxert.

2023. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyitől zavarban vagytok, akkor mi lesz élesen bevetésen egy lány elé állva?
2023. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
Az iskolai orvos meg simogatta a here zacskómat, és meg húzgálta péniszemet.
2023. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
20%

Hát nekem is kértek már ilyet (iskolában)de én nem engettem meg az orvosnak montam neki hogy ha lesz valami bajom akkor elmegyek az én orvosomhoz. Azt mondta hogy ha nem akarom akkor nem muszáj.

Tehat nem tom hogy kötelező e vagy nem.

2023. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gabor49 ***** válasza:
7%
biztos van ilyen vizsgalat de tuti nem az iskolaorvos végzi
2023. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!