Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiaknak kényelmesebb,...

A férfiaknak kényelmesebb, könnyebb úgy visszatartani a vizeletükez, hogy leguggolnak és úgy várnak?

Figyelt kérdés
Vagy a húgycső mássága miatt férfiaknak nem segítség ilyenkor ha leguggolnak, hanem rosszabb lesz? (Nekem nőként például így a legkönnyebb bent tartani és kíváncsi lettem, hogy a férfiaknak is így a könnyebb vagy így nehezebb)
2023. máj. 30. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként egyáltalán nem könnyebb guggolva. Sőt. Guggolva inkább jobban nyom.
2023. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1:ezt akár férfi is írhatta volna.


Nekem, mint pasinak(és nagyjából a többinek is)a prosztata nyomása is közrejátszik..

Állva könnyebb visszatartani...

2023. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert a prosztata eszembe sem jutott, hogy az bezavarhat guggolásnál. Akkor a férfiak nem tudják guggolva visszatartani. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 30. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,ez csak alvó módban sikerül,anatómiai okból.
2023. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nőként nem feltétlenül "kényelmesebb" visszatartani guggolva... Sőt! Ha jön egy erős inger akkor a lábaim maguktól berogyasztanak és sokszor guggolásban kötök ki. Az viszont nem kényelmes. Nagyon kell szorítanom hogy be ne pisiljek viszont ha felállnék vagy megpróbálnék kúszni akkor azonnal bepisilnék. Nem tudok mást csinálni csak egy helyben guggolni és szorítani teljes erőmből amíg percek múlva nem enyhül az inger és akkor gyorsan felpattanok és rohanok a wc-re. Otthon nem gond, már volt hogy hazaérve ekkora inger tört rám és úgy fél perc guggolás és szenvedés után feladtam, eleresztettem magam és bepisiltem. Senki sem látta. De közértben vagy egy egyetemen már más a helyzet.
2023. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell visszatartani, mert az károsítja a veséket. Pisiszünet. Emberek vagyunk.
2023. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!