Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik a legjobban bevált...

Melyik a legjobban bevált potencianövelő szer ami recept nélkül kapható? Kinek mi vált be leginkább?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat dolgozom, kemény fizikai munkán vagyok (tehenészet), és most van egy kapcsolatom, de problémák vannak a szexben. Nagyon nehezen áll fel, és ha mégis, szinte egyből elmegyek.

Mielőtt elmennék egy urulógushoz, kipróbálnék ilyen potencianövelő szert is. Melyiket ajánlanátok?



2023. jún. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan.

Menj dokihoz, tadalafil vagy szildenafil tartalmú készítményt csak vényre adnak.

A gyógynövényesek meg nem érnek semmit.

2023. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Liderin.Nem csodaszer,nem arra találták ki hogy beveszed,20 perc és kész vagy.Étrend kiegészítő,kúraszerűen kell szedni,2-3 naponta egyet.Miért baj az hogy gyorsan elmész?Az első elélvezés legyen az előjáték,a másodikhoz több idő kell,többet tudsz foglalkozni a partnerrel.
2023. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyorsan elmegyek alatt azt értem hogy kb 2-3 mozdulat és annyi, a párom pedig így nem tudja élvezni a dolgot, hiszen nincs mit...
2023. jún. 8. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A Liderin csak a gyomrod készíti ki!Én is hiába vettem be az összeset,még csak fel sem áll tőle!Használd az EROGEN X GÉLT! Én naponta reggel és este bekenem vele a peniszem és mindent,ami a környékén van!Szinte egész nap kőkemény lesz tőle!A sperma termelést is fokozza!
2023. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Zellerszár, görögdinnye vagy bizonyos gyártók királydinnye kapszulái. 29/F
2023. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami recept nélküli, azzal nem leszel megelégedve. Amivel meg lennél, az meg recept köteles.
2023. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
A szerelemnél nincs jobb afrodiziákum.
2023. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó szívvel tudom ajánlani Somorjai Martina szexológus potencia programját: [link]
dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!