Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szenvedett mar valaki kozulete...

Szenvedett mar valaki kozuletek penisztorest?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Mennyi ido a felepules?

2023. jún. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt egy kisebb törés és mindenképpen komolyabb vizsgálatra van szükség. Nem vagyok orvos és ne hallgass rám úgy, mintha a nagy igazságot mondanám. Csak saját tapasztalatot mondok.


Nálam az ereimbe került egy kis levált darab? Heg? Alvadt vér ? Szövet?

Nem tudom, de szép lassan elzárást okozott és végül műteni kellett.


Először csak csökkent a libidóm, majd egyre kevésbé éreztem a herèim. Elküldtek vérvételre, hogy van e vér alvadásom, de akkor mèg semmi ilyenre nem lett pozitív a vizsgálat eredménye. Viszont továbbra is feszült, húzódott, csak nem múlt el és már a keringésem is kezdett összeomlani. A lépcsőn alig bírtam felmeni, hogy ne lihegjek.


Mivel COVID időszakban volt, arra gondoltam biztos csak a vírus miatt és sajnos emiatt sokáig is húztam. Annyira, hogy a vizeletem és az ondóm is akadozott. Nem volt meg a lökő érzés vizeléskor, csak kifolyt belőlem és már-már meddő voltam. A záró izom is teljesen elvesztette funkcióját.


Neked azt javaslom addig menj vissza újra es újra amíg csak tudsz, amíg nem érzed 100%osnak magad, mert sztk-ban nem foglalkoznak veled sajnos rendesen. A felépülés a műtét után nekem úgy igazán sosem jött el. De félév után lett olyan mint amilyen most is. (Túl sokat vártam és túl sokáig féltem elmenni ezzel - nem szabad )

2023. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked mi okozta?mi tortent?
2023. jún. 13. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
En azt tudom, hogy haveromnak mi okozta. Egy vadallat, es kutyapozban ugy lokte, lokte, de felrement, mondanam, kibicsaklott.
2023. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
16%
Törés nincs, mert nincs benne csont.
2023. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4csont nincs, de toresnek nevezik amikor serulnek az izmok, erek...
2023. jún. 16. 07:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!