Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém alján van egy...

A jobb herém alján van egy csomó, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Néhány hete ki tapintottál a jobb herém alján egy ilyen csomó féleséget. Nem olyan mint ha a heréből nőne ki, hanem inkább olyan mintha kívülről rátapadt valamennyire. Nem fáj, és a bőr sincs ott elszineződve. Mi előtt ezt észrevettem voltam urológusnál, akkor nem állapított meg semmi problémát. Akkor olyan gondjaim voltak, hogy sokszor éreztem úgy, hogy pisilnem kell, pedig előtte pisiltem. Ez most is jelen van, de ha nem figyelek oda, akkor fel sem tűnik, nem kell olyan gyakran WC-re mennyek.


Mi lehet ez? Ugye nem hererák?

19/F



2023. jún. 13. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Urológus azt mondta hogy semmi akkor semmi.


Hererák amúgy nagyon agresszív, ha az volna gyorsan látod, hogy elvaltozik

2023. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a mellékheréd? Vagy szőrtuszogyulladas ha kívül van a zacskon.
2023. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es. Nem a herezacskón van, hanem a herén, csak nem olyan mintha e heréből nőne ki, hanem inkább olyan mintha kívülről tapadna rá.
2023. jún. 14. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
mellékhere
2023. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Azt nem felül kellene érezni?
2023. jún. 14. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a mellekhere
2023. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. mellekherét lent, a here hátulján érzed ha tapogatod, abba fut bele a spermavezeték, azt is lehet érezni
2023. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!