Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitöl van öregszagom?

Mitöl van öregszagom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és a tesóm szerint meg a barátnőm szerint is öregszagom van. Én is érzem pedig fürdök minden nap.
2023. jún. 14. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet túrkálós ruhákba pongyolálod magadat.
2023. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Cukorbetegség, máj-, és vese rendellenes működésével járó problémák és a pajzsmirigy-túlműködés is megváltoztatja a testszagot. Az öregszag gyakori oka ez.
2023. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
68%

Az milyen, vizeletszag?

Kéntartalmú ételek, italok tüdőn keresztül kilégzett párája?

2023. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nincs penész a szobádban, vagy a szekrényedben? Mi új építésű albérletben lakunk, van egy beépített szekrényünk. Mindig fújtam Savoval a penészes sarkokat, de éreztem a ruháimon a dohos szagot. Benéztem a szekrény hátuljába, és tiszta penész volt az egész. Elég mély a szekrény, az alsó részében az épp nem használt cipők voltak, ezért oda nem sűrűn néztünk be, feljebb meg már nem volt penész, csak a szaga.
2023. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen, lehet a sajat kipárolgásod is valamilyen betegség miatt, vagy a környezeted dohányos, penészes, állatod miatt is lehet rossz szagod amit átvesz a ruhád.

Írod, hogy fürdesz minden nap. Hajat is mosol? Fogat?

A ruháidat milyen gyakran cseréled? Fehérneműd?

Dezodorálsz?

2023. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél új ruhákat, mosd őket gyakrabban
2023. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tedd a következőt: 1. Szellőztesd ki a ruháidat. 2. Menj dokihoz s kérj vérvozsgálatot.
2023. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!